Anthemus Sea Beach Hotel & Spa
Acrotel Lily Ann Village(Nikiti)(Najbolje za vaš novac!)
76 US$
  • Besplatni parking
Geranion Village(Nikiti)(Najbolje za vaš novac!)
80 US$
Expedia.com
  • Besplatni parking
Marina Hotel(Nikiti)(Najbolje za vaš novac!)
59 US$
913 US$
883 US$
Expedia.com
  • Besplatni parking
Royalty Suites(Nikiti)(Najbolje za vaš novac!)
  • Sa pogledom na plažu
  • Bazen
Summer House(Nikiti)
  • Besplatni parking
Komentar je napisan: 16. avgust 2015.

Veoma kvalitetan porodicni hotel.Sobe su odlicne i veoma ciste.Osoblje hotela je prijatno i profesionalno. Plaza je vrlo lepa i rezervisana samo za goste. Bazen velik i cist sa barom odmah uz plazu,tu su i animatori za decu kao i odlican wi-fi.Hrana je odlicna i vrlo raznovrsna. Idealano mesto za porodicni odmor.

• Datum boravka: septembar 2014., putovao/la je sa porodicom
17  Hvala korisniku milanbgd2015
Ovaj komentar je preveden sa jezika engleski. Prikaži original
Komentar je napisan: 18. jul 2014.

Došli smo ovde kao par u pratnji sa prijateljem u aprilu 2012. Bili smo u svojim dvadesetim godinama.
Hotel je bio tačno lta smo tražili; opuštajuća i sjajna plaža!
Hrana je varirala svako veče, bila je iz raznih regiona Grčke i bila je veoma ukusna. Glavni konobar je bio izuzetno ljubazan i pun znanja. Većina osoblja je tečno govorila nemački, engleski je bilo malo teže naći. Svi su nam izlazili u susret i pomagali su nam. Čak smo dobili bolju sobu u Junior apartmanu sa pogledom na okean kada su shvatili da smo par sa odraslim prijateljem, a ne roditelji sa detetom. Tako su nam sobe i kupatila bili odvojeni. Stolice na plaži su bile besplatne pre sezone i uglavnom smo bili sami tokom svog boravka.
Kreveti su bili previše tvrdi za naš ukus, ali opet, Amerikanci toliko vole svoje meke krevete. Ovo je jedina stvar zbog koje nisam dao recenziju od 5 zvezdica.

Hvala korisniku michelejeannine5
Ovaj komentar je subjektivno mišljenje TripAdvisor člana, a ne kompanije TripAdvisor LLC.Originalni jezik komentara je engleski na www.tripadvisor.co.uk. Prikaži original
TripAdvisor član
Komentar je napisan: 21. februar 2018. sa mobilne aplikacije

Datum boravka: jul 2017., putovao/la je sa porodicom
Komentar je napisan: 29. januar 2018.

• Datum boravka: jul 2017., putovao/la je sa porodicom
Komentar je napisan: 26. januar 2018.

Datum boravka: jul 2017.