“Odličan izbor”
Komentar o hotelu Anthemus Sea Beach Hotel & Spa

Najbolje cene za period
Prijavljivanje dd.mm.gggg. Odjavljivanje dd.mm.gggg.
Cene su za 1 sobu, 2 odrasla(ih)
Prikaži cene
Uporedite najbolje cene sa najpopularnijih sajtova za putovanja
i još 6 sajtova!
Anthemus Sea Beach Hotel & Spa
Rangiran na 1. mestu od 10 hotela u Nikitiju
TripAdvisor član
“Odličan izbor”
Komentar je napisan: 11. avgusta 2016. sa mobilne aplikacije

Divan, tih i prijatan hotel na odlicnoj lokaciji. Na par kilometara od hotela imate par odličnih pescanih plaža. Odličan izbor hrane uz veoma ljubazno osoblje. Mala zamerka na plažu tj na dubinu mora na plazi, plicak je poprilican, tako da će deca uživati. Vraticemo se opet!

Putovao/la je avgusta 2016. sa porodicom

Autor sadržaja 3 . nivoa
15 komentara
12 komentara o hotelima
common_n_hotel_reviews_1bd8 43 poena za pomoć
Komentar je napisan: 16. avgusta 2015.

Veoma kvalitetan porodicni hotel.Sobe su odlicne i veoma ciste.Osoblje hotela je prijatno i profesionalno. Plaza je vrlo lepa i rezervisana samo za goste. Bazen velik i cist sa barom odmah uz plazu,tu su i animatori za decu kao i odlican wi-fi.Hrana je odlicna i vrlo raznovrsna. Idealano mesto za porodicni odmor.

• Putovao/la je septembra 2014. sa porodicom
15 Hvala korisniku milanbgd2015
Štutgart, Nemačka
Autor sadržaja 5 . nivoa
88 komentara
15 komentara o hotelima
common_n_hotel_reviews_1bd8 31 poen za pomoć
Komentar je napisan: 18. jula 2014.
Ovaj komentar je preveden sa jezika Енглески. Prikaži original

Došli smo ovde kao par u pratnji sa prijateljem u aprilu 2012. Bili smo u svojim dvadesetim godinama.
Hotel je bio tačno lta smo tražili; opuštajuća i sjajna plaža!
Hrana je varirala svako veče, bila je iz raznih regiona Grčke i bila je veoma ukusna. Glavni konobar je bio izuzetno ljubazan i pun znanja. Većina osoblja je tečno govorila nemački, engleski je bilo malo teže naći. Svi su nam izlazili u susret i pomagali su nam. Čak smo dobili bolju sobu u Junior apartmanu sa pogledom na okean kada su shvatili da smo par sa odraslim prijateljem, a ne roditelji sa detetom. Tako su nam sobe i kupatila bili odvojeni. Stolice na plaži su bile besplatne pre sezone i uglavnom smo bili sami tokom svog boravka.
Kreveti su bili previše tvrdi za naš ukus, ali opet, Amerikanci toliko vole svoje meke krevete. Ovo je jedina stvar zbog koje nisam dao recenziju od 5 zvezdica.

Hvala korisniku michelejeannine5
Možda će vam se dopasti i ovi hoteli...
Takođe razmislite o ovom smeštaju u Nikiti i okolini
Na udaljenosti od 12.7 km
Lagomandra Hotel & Spa
Br. 4 od 8 u: Neos Marmaras
116 komentara
Prikaži cene

Anthemus Sea Beach Hotel & Spa – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!

Dodatne informacije – Anthemus Sea Beach Hotel & Spa

Objekat: Anthemus Sea Beach Hotel & Spa
Adresa: Elia Beach, Nikiti 630 88, Grčka
Lokacija: Grčka > Centralna Makedonija > Okrug Halkidiki > Sitonija > Nikiti
Pogodnosti:
Bar/salonski kafe Plaža Poslovni centar sa pristupom internetu Fitnes centar sa teretanom/Fitnes sala Besplatan doručak Besplatan brzi internet (WiFi) Besplatni parking Pogodno za decu/porodice Čajna kuhinja Restoran Usluga u sobama Besplatan uslužni mini-bus Spa centar Apartmani Bazen Pristup za invalidska kolica Prevoz do aerodroma
Stil hotela:
Rangiran na 1. mestu od 10 hotela u Nikitiju
Raspon cena (za noć): 15.731 RSD - 44.859 RSD
Kategorija hotela:Zvezdice: 5 — Anthemus Sea Beach Hotel & Spa 5*
Broj soba: 200
Opcije rezervacije:
TripAdvisor je ponosan na partnerstvo sa Booking.com, 5viajes2012 S.L. i Bookgreece.com jer možete da pravite bezbedne rezervacije za Anthemus Sea Beach Hotel & Spa. Svakog meseca pomažemo milionima putnika da pronađu savršeni hotel za privatna i poslovna putovanja, uvek uz najbolje popuste i specijalne ponude.
Poznat i pod nazivom:
Anthemus Sea Beach Hotel Nikiti
Anthemus Sea Beach Hotel And Spa
Anthemus Sea Beach Nikiti

Da li je ovo vaš profil na TripAdvisoru?