Primetili smo da koristite nepodržani pregledač. Veb-sajt TripAdvisor se možda neće prikazivati ispravno.
Podržavamo sledeće pregledače:

“odličan porodični hotel”
Komentar o hotelu Hotel Porfi Beach

Najbolje cene za period
Prijavljivanje dd.mm.gggg. Odjavljivanje dd.mm.gggg.
Cene su za 1 sobu, 2 odrasla(ih)
Prikaži cene
Uporedite najbolje cene sa najpopularnijih sajtova za putovanja
i još 11 sajtova!
10 komentara
5 komentara o hotelima
common_n_hotel_reviews_1bd8 8 poena za pomoć
“odličan porodični hotel”
Komentar je napisan: 19. avgusta 2016.

Odličan smestaj, čiste sobe, prostrane, dosta prostora za decu, jeduino je plaža loša , ali pošto Sitonija u tome ne oskudeva, svaki dan može da se ide na neku novu prelepu plažu. Hrana je fantastična, osoblje za svaku pohvalu

• Putovao/la je septembra 2015. sa porodicom

• Bilo koji
Prvo srpski
TripAdvisor član
Komentar je napisan: 5. avgusta 2016. sa mobilne aplikacije

Ove godine pocetkom jula smo drugi put za redom bili gosti Porfi beach hotela. Utisak je u odnosu na proslu godinu promenjen, nazalost, ne u korist hotela. Porfi beach je hotel sa tri zvezdice ali u poredjenju sa drugim hotelima iste kategorije u Grckoj, on zaista ima i dalje znatno bolju uslugu. Kompleks hotela je sav u zelenilu i cvecu a decija igraonica se nalazi ispod gustih krosnji borova koje prave tokom celog dana hlad. Plaza jeste pescana ali ulaz u vodu je pun kamenja. Set lezaljki sa peskirima naplacuju 6€ ali u odnosu na proslu godinu, ove su ukinuli dva pica koja su isla u paketu. U 18h kada je najlepse na plazi, skupljaju hotelske peskire a u 19h sklapaju lezaljke, za mene licno, frustrirajuce. Bez obzira sto je hotel bio pun gostiju, plaza je bila polu prazna, sto je sigurna sam posldica novih pravila koje su uveli. Sobe - oba puta smo bukirali superior sobe, preko iste agencije, medutim, ono sto smo ovaj put dobili kao superior bila je nekakva klaustofobicna, mracna, low cost soba u prizemlju, sa terasom koja nije ogradjena, sto je znacilo da vrata od sobe ne mogu drzati otvorena a ona su bila jedini izvor svezeg vazduha i svetlosti. Kada sam na recepciji predocila da vrlo dobro znam kako treba da izgleda superior soba jer smo druge godine za redom gosti, naravno, obezbedili su nam ono sto smo platili. Sve sobe koje se nalaze u prizemlju su low cost sobe, koje agencija preko koje mi pitujemo, Dertour, prodaje po nizoj ceni upravo zbog mana koje sam vam navela. Superior soba podrazumeva bracni krevet + pomocni lezaj i ima oko 25m2 dok superior lov cost takodje sadrzi bracni (manjih dimenzija) i pomocni ali u 15m2. Isto vazi i za dvokrevetne sobe. Dakle sta god da ste uplatili ne pristajte na prizemlje. Moram da napomenem da spremacice dolaze svaki dan i zaista dobro rade svoj posao. Hrana - odlicna ali smanjen izbor u odnosu na proslu godinu. Cene pica 10% vise.
Bilo kako bilo, objektivno Porfi jeste dobar hotel i preporucujem ga posebno porodicama sa decom.

Putovao/la je jula 2016. sa porodicom
5 Hvala korisniku TripAdvisor član
Vranje, Srbija
1 komentar
common_n_hotel_reviews_1bd8 2 poena za pomoć
Komentar je napisan: 3. avgusta 2016.

Ovaj hotel je idealan za porodice sa malom decom. Hrana je izvrsna, raznolika, ima svega za svačiji ukus. Sobe su velike i dobro osvetljene. Osoblje je veoma ljubazno, a higijena na zavidnom nivou. Ko jednom poseti Porfi beach sigurno će se vratiti ponovo. Jedina mana je to što ima previše komaraca.

• Putovao/la je juna 2016. sa porodicom
2 Hvala korisniku anastankovic164
Novi Sad, Srbija
2 komentara
common_n_hotel_reviews_1bd8 5 poena za pomoć
Komentar je napisan: 16. jula 2016.

Moram da napisem iskrenu preporuku,jer i sama visim na forumima pre nego se odlucim za letovanje u nekom hotelu.Hotel je ususkana zelena oaza sa puno prirodnog hlada,sve je nadomak ruke,restoran,kafic,plaza.Lezaljke se naplacuju u setu od 6 eura,ali tako je i u drugim grckim hotelima.Nase agencije rade BB,a u hotelu se moze uplatiti vecera i to ako uzmete minimum 3 vecere onda vas uzadje 12 eura po osobi,s tim da je za decu 6eura.Za veceru ne daju vodu ni sokove,sto je bezobrazno,jer vas tera da narucite.Od ove godine se ne dobija ni pice uz lezaljke,sto je bio slucaj ranijih godina.Ako izuzmemo ta vacarenja za lovu(sto je cest slucaj na Sitoniji),sve ostalo-usluga,ljubaznost,cistoca-sve je prvoklasno.Za rucak smo cesto isli u tavernu Sonia koja je par minuta od hotela u sumici,jer je hrana odlicna.Plaza je lepa ujutru,ali popodne se zamuti voda.U blizini su Kalogria i Lagomandra,koje ne treba preskociti.Sve u svemu,ovo je idealan hotel za porodice sa malom decom.

• Putovao/la je jula 2016. sa porodicom
4 Hvala korisniku Kalakince
Autor sadržaja . nivoa
4 komentara
3 komentara o hotelima
common_n_hotel_reviews_1bd8 29 poena za pomoć
Komentar je napisan: 11. septembra 2015.

Moja sreća je da sam bila samo 5 noći.
Superior sobe sa spoljne strane su bučne, ulica je odmah iznad hotela.
Mobilni telefon u sobi nema signal !
Wifi kao da ne postoji, pošto radi samo kod bara na bazenu I to jedva ... na svaka 2 sata treba da uzimate novi password ? Ako vam je potrebna komunikacija dok ste na odmoru, zaboravite na ovaj hotel.
Doručak je na prvom spratu (30 stepenika) za roditelje sa decom i invalide praktično nedostupan. Hrana je neprihvatljiva, nejestiva a cena 100 Eur/noć u septembru.. U tom restoranu sve izgleda prljavo.
Naplaćuju ležaljke, tako što vam daju najgluplji frape za 6 eur.
More je u ovom delu prljavo, ne provide se voda ...
I sada ono najgore ... imaju nekog velikog psa koji ima veća prava od gostiju. On se slobodno seta I danju I noću, laje na svakog ko mu se ne dopada. Jednostavno pravi vam stres.
Osoblje je dobro, trude se da pomognu, ali šta to vredi.

• Putovao/la je septembra 2015. sa partnerom
23 Hvala korisniku Zorica B
Stamatis H, Διευθυντής objekta Hotel Porfi Beach, je odgovorio/la na ovaj komentar, 15. septembar 2015.
Dear Ms. Zorica,
thank you very much for your comments to our hotel,
help us to become better in the future.
We would of course also read other customer comments about our hotel, that are likely to help you for your future other reviews, positive or negative.

Best regards,

______________________________________________________
Chatzistamatiou Stamatis
Hotel Manager
Možda će vam se dopasti i ovi hoteli...
Takođe razmislite o ovom smeštaju u Nikiti i okolini
Na udaljenosti od 3.8 km
Blue Dolphin Hotel
Br. 1 od 3 u: Metamorfosi
4.5 od 5 kružića 381 komentar
Prikaži cene

Hotel Porfi Beach – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!

Dodatne informacije – Hotel Porfi Beach

Raspon cena (za noć): 6.369 RSD - 21.305 RSD
Kategorija hotela:Zvezdice: 3 — Hotel Porfi Beach 3*
Broj soba: 80
Opcije rezervacije:
TripAdvisor je ponosan na partnerstvo sa Booking.com i Bookgreece.com jer možete da pravite bezbedne rezervacije za Hotel Porfi Beach. Svakog meseca pomažemo milionima putnika da pronađu savršeni hotel za privatna i poslovna putovanja, uvek uz najbolje popuste i specijalne ponude.
Poznat i pod nazivom:
Porfi Hotel Halkidiki

Da li je ovo vaš profil na TripAdvisoru?