“Solidno”
Komentar o hotelu Hotel Porfi Beach

Najbolje cene za period
Prijavljivanje dd.mm.gggg. Odjavljivanje dd.mm.gggg.
Cene su za 1 sobu, 2 odrasla(ih)
Prikaži cene
Uporedite najbolje cene sa najpopularnijih sajtova za putovanja
i još 7 sajtova!
Hotel Porfi Beach
Rangiran na 4. mestu od 10 hotela u Nikitiju
Komentar je napisan: 18. septembar 2016.

Krajem avgusta sam sa porodicom posetio ovaj hotel....struktura putnika, dvoje odraslih i troje dece (13 meseci, 3 godine i 5 i po godina), aranžman je bio za 12 noći. Kvalitet usluge zadovoljavajući, soba korektna, hotel ušuškan i idealan za porodice sa malom decom. Kuhinja dobra, večera zanimljivija i raznovrsnija od doručka. Sve u svemu, zaslužene tri zvezdice. Jedina zamerka je plaža, koje jeste peščana, ali valjda zbog svoje pozicije, skoro tokom celog dana pod talasima. Samim tim, voda se vrlo brzo zamuti i sam ulazak u vodu se isprlja nekom travom. Dosta gostiju je koristilo obližnje plaže, jer ni radno vreme nije odgovarajuće (09.00-18.00). Neko ko baš hoće da se kupa malo ranije ili kasnije je uskraćen i to ume malo da iritira. Za nekog ko želi dobar smeštaj a spreman je da koristi i druge plaže, odlično mesto.

• Datum boravka: septembra 2016., putovao/la je sa porodicom
8  Hvala korisniku vladimirm220
Napišite komentar

Komentar je napisan: 24. avgust 2016. sa mobilne aplikacije

Hotel sa predivnim vrtom, čistim bazenom, diskretnim konobarima,sa privatnom plažom na kojoj nije gužva. Ležaljke uz bazen udobne, čiste. Ležaljke uz more se plaćaju. Sobe u prizemlju bučne, ali prednost je jer izlaze na vrt. Devojke na recepciji veoma prijatne i ljubazne. Hrana ukusna. Ponekada bučna trpezarija. Ponekada izuzetna gužva oko hrane. Predivno belo vino. Ipak uočava se trud zaposlenih da nema smetnji i zastoja. Ko ima malu decu, preporučujem. Parovi kojima treba malo tiša, cool atmosfera... pa moraće da se prilagode. Sve u svemu- zadovoljna sam.

Datum boravka: avgusta 2016., putovao/la je sa partnerom
1  Hvala korisniku Natasa710
Komentar je napisan: 19. avgust 2016.

Odličan smestaj, čiste sobe, prostrane, dosta prostora za decu, jeduino je plaža loša , ali pošto Sitonija u tome ne oskudeva, svaki dan može da se ide na neku novu prelepu plažu. Hrana je fantastična, osoblje za svaku pohvalu

• Datum boravka: septembra 2015., putovao/la je sa porodicom
3  Hvala korisniku nelly966
TripAdvisor član
Komentar je napisan: 5. avgust 2016. sa mobilne aplikacije

Ove godine pocetkom jula smo drugi put za redom bili gosti Porfi beach hotela. Utisak je u odnosu na proslu godinu promenjen, nazalost, ne u korist hotela. Porfi beach je hotel sa tri zvezdice ali u poredjenju sa drugim hotelima iste kategorije u Grckoj, on zaista ima i dalje znatno bolju uslugu. Kompleks hotela je sav u zelenilu i cvecu a decija igraonica se nalazi ispod gustih krosnji borova koje prave tokom celog dana hlad. Plaza jeste pescana ali ulaz u vodu je pun kamenja. Set lezaljki sa peskirima naplacuju 6€ ali u odnosu na proslu godinu, ove su ukinuli dva pica koja su isla u paketu. U 18h kada je najlepse na plazi, skupljaju hotelske peskire a u 19h sklapaju lezaljke, za mene licno, frustrirajuce. Bez obzira sto je hotel bio pun gostiju, plaza je bila polu prazna, sto je sigurna sam posldica novih pravila koje su uveli. Sobe - oba puta smo bukirali superior sobe, preko iste agencije, medutim, ono sto smo ovaj put dobili kao superior bila je nekakva klaustofobicna, mracna, low cost soba u prizemlju, sa terasom koja nije ogradjena, sto je znacilo da vrata od sobe ne mogu drzati otvorena a ona su bila jedini izvor svezeg vazduha i svetlosti. Kada sam na recepciji predocila da vrlo dobro znam kako treba da izgleda superior soba jer smo druge godine za redom gosti, naravno, obezbedili su nam ono sto smo platili. Sve sobe koje se nalaze u prizemlju su low cost sobe, koje agencija preko koje mi pitujemo, Dertour, prodaje po nizoj ceni upravo zbog mana koje sam vam navela. Superior soba podrazumeva bracni krevet + pomocni lezaj i ima oko 25m2 dok superior lov cost takodje sadrzi bracni (manjih dimenzija) i pomocni ali u 15m2. Isto vazi i za dvokrevetne sobe. Dakle sta god da ste uplatili ne pristajte na prizemlje. Moram da napomenem da spremacice dolaze svaki dan i zaista dobro rade svoj posao. Hrana - odlicna ali smanjen izbor u odnosu na proslu godinu. Cene pica 10% vise.
Bilo kako bilo, objektivno Porfi jeste dobar hotel i preporucujem ga posebno porodicama sa decom.

Datum boravka: jula 2016., putovao/la je sa porodicom
6  Hvala korisniku TripAdvisor član
Komentar je napisan: 3. avgust 2016.

Ovaj hotel je idealan za porodice sa malom decom. Hrana je izvrsna, raznolika, ima svega za svačiji ukus. Sobe su velike i dobro osvetljene. Osoblje je veoma ljubazno, a higijena na zavidnom nivou. Ko jednom poseti Porfi beach sigurno će se vratiti ponovo. Jedina mana je to što ima previše komaraca.

• Datum boravka: juna 2016., putovao/la je sa porodicom
3  Hvala korisniku anastankovic164
Možda će vam se dopasti i ovi hoteli...
Takođe razmislite o ovom smeštaju u Nikiti i okolini
Na udaljenosti od 3.8 km
185 komentara
Na udaljenosti od 7.5 km
Acrotel Athena Pallas Village
Prikaži cene

Hotel Porfi Beach – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!

Dodatne informacije – Hotel Porfi Beach

Adresa: Nikiti 630 88, Grčka
Lokacija: Grčka > Centralna Makedonija > Okrug Halkidiki > Sitonija > Nikiti
Pogodnosti:
Besplatni parking Restoran Bazen
Stil hotela:
Rangiran na 4. mestu od 10 hotela u Nikitiju
Raspon cena: 5.582 RSD - 17.558 RSD (Na osnovu prosečnih cena za standardnu sobu)
Kategorija hotela:Zvezdice: 3 — Hotel Porfi Beach 3*
Broj soba: 80
Opcije rezervacije:
TripAdvisor je ponosan na partnerstvo sa Hotels.com, Expedia i 5viajes2012 S.L. jer možete da pravite bezbedne rezervacije za Hotel Porfi Beach. Svakog meseca pomažemo milionima putnika da pronađu savršeni hotel za privatna i poslovna putovanja, uvek uz najbolje popuste i specijalne ponude.
Poznat i pod nazivom:
Porfi Hotel Halkidiki

Da li je ovo vaš profil na TripAdvisoru?