Hotel Porfi Beach
Acrotel Lily Ann Village(Nikiti)(Najbolje za vaš novac!)
76 US$
  • Besplatni parking
Alegria Suites(Nikiti)(Najbolje za vaš novac!)
82 US$
Prikaži ponudu
Royalty Suites(Nikiti)(Najbolje za vaš novac!)
82 US$
  • Sa pogledom na plažu
Marina Hotel(Nikiti)(Najbolje za vaš novac!)
59 US$
917 US$
890 US$
Expedia.com
Sonias House(Nikiti)
294 US$
Prikaži ponudu
Geranion Village(Nikiti)(Najbolje za vaš novac!)
  • Bazen
Komentar je napisan: 24. avgust 2016. sa mobilne aplikacije

Hotel sa predivnim vrtom, čistim bazenom, diskretnim konobarima,sa privatnom plažom na kojoj nije gužva. Ležaljke uz bazen udobne, čiste. Ležaljke uz more se plaćaju. Sobe u prizemlju bučne, ali prednost je jer izlaze na vrt. Devojke na recepciji veoma prijatne i ljubazne. Hrana ukusna. Ponekada bučna trpezarija. Ponekada izuzetna gužva oko hrane. Predivno belo vino. Ipak uočava se trud zaposlenih da nema smetnji i zastoja. Ko ima malu decu, preporučujem. Parovi kojima treba malo tiša, cool atmosfera... pa moraće da se prilagode. Sve u svemu- zadovoljna sam.

Datum boravka: avgust 2016., putovao/la je sa partnerom
2  Hvala korisniku Natasa710
Komentar je napisan: 19. avgust 2016.

Odličan smestaj, čiste sobe, prostrane, dosta prostora za decu, jeduino je plaža loša , ali pošto Sitonija u tome ne oskudeva, svaki dan može da se ide na neku novu prelepu plažu. Hrana je fantastična, osoblje za svaku pohvalu

• Datum boravka: septembar 2015., putovao/la je sa porodicom
4  Hvala korisniku nelly966
TripAdvisor član
Komentar je napisan: 5. avgust 2016. sa mobilne aplikacije

Ove godine pocetkom jula smo drugi put za redom bili gosti Porfi beach hotela. Utisak je u odnosu na proslu godinu promenjen, nazalost, ne u korist hotela. Porfi beach je hotel sa tri zvezdice ali u poredjenju sa drugim hotelima iste kategorije u Grckoj, on zaista ima i dalje znatno bolju uslugu. Kompleks hotela je sav u zelenilu i cvecu a decija igraonica se nalazi ispod gustih krosnji borova koje prave tokom celog dana hlad. Plaza jeste pescana ali ulaz u vodu je pun kamenja. Set lezaljki sa peskirima naplacuju 6€ ali u odnosu na proslu godinu, ove su ukinuli dva pica koja su isla u paketu. U 18h kada je najlepse na plazi, skupljaju hotelske peskire a u 19h sklapaju lezaljke, za mene licno, frustrirajuce. Bez obzira sto je hotel bio pun gostiju, plaza je bila polu prazna, sto je sigurna sam posldica novih pravila koje su uveli. Sobe - oba puta smo bukirali superior sobe, preko iste agencije, medutim, ono sto smo ovaj put dobili kao superior bila je nekakva klaustofobicna, mracna, low cost soba u prizemlju, sa terasom koja nije ogradjena, sto je znacilo da vrata od sobe ne mogu drzati otvorena a ona su bila jedini izvor svezeg vazduha i svetlosti. Kada sam na recepciji predocila da vrlo dobro znam kako treba da izgleda superior soba jer smo druge godine za redom gosti, naravno, obezbedili su nam ono sto smo platili. Sve sobe koje se nalaze u prizemlju su low cost sobe, koje agencija preko koje mi pitujemo, Dertour, prodaje po nizoj ceni upravo zbog mana koje sam vam navela. Superior soba podrazumeva bracni krevet + pomocni lezaj i ima oko 25m2 dok superior lov cost takodje sadrzi bracni (manjih dimenzija) i pomocni ali u 15m2. Isto vazi i za dvokrevetne sobe. Dakle sta god da ste uplatili ne pristajte na prizemlje. Moram da napomenem da spremacice dolaze svaki dan i zaista dobro rade svoj posao. Hrana - odlicna ali smanjen izbor u odnosu na proslu godinu. Cene pica 10% vise.
Bilo kako bilo, objektivno Porfi jeste dobar hotel i preporucujem ga posebno porodicama sa decom.

Datum boravka: jul 2016., putovao/la je sa porodicom
7  Hvala korisniku TripAdvisor član
Komentar je napisan: 3. avgust 2016.

Ovaj hotel je idealan za porodice sa malom decom. Hrana je izvrsna, raznolika, ima svega za svačiji ukus. Sobe su velike i dobro osvetljene. Osoblje je veoma ljubazno, a higijena na zavidnom nivou. Ko jednom poseti Porfi beach sigurno će se vratiti ponovo. Jedina mana je to što ima previše komaraca.

• Datum boravka: jun 2016., putovao/la je sa porodicom
5  Hvala korisniku anastankovic164
Komentar je napisan: 16. jul 2016.

Moram da napisem iskrenu preporuku,jer i sama visim na forumima pre nego se odlucim za letovanje u nekom hotelu.Hotel je ususkana zelena oaza sa puno prirodnog hlada,sve je nadomak ruke,restoran,kafic,plaza.Lezaljke se naplacuju u setu od 6 eura,ali tako je i u drugim grckim hotelima.Nase agencije rade BB,a u hotelu se moze uplatiti vecera i to ako uzmete minimum 3 vecere onda vas uzadje 12 eura po osobi,s tim da je za decu 6eura.Za veceru ne daju vodu ni sokove,sto je bezobrazno,jer vas tera da narucite.Od ove godine se ne dobija ni pice uz lezaljke,sto je bio slucaj ranijih godina.Ako izuzmemo ta vacarenja za lovu(sto je cest slucaj na Sitoniji),sve ostalo-usluga,ljubaznost,cistoca-sve je prvoklasno.Za rucak smo cesto isli u tavernu Sonia koja je par minuta od hotela u sumici,jer je hrana odlicna.Plaza je lepa ujutru,ali popodne se zamuti voda.U blizini su Kalogria i Lagomandra,koje ne treba preskociti.Sve u svemu,ovo je idealan hotel za porodice sa malom decom.

• Datum boravka: jul 2016., putovao/la je sa porodicom
4  Hvala korisniku Kalakince