Komentar je napisan: 16. avgust 2016. sa mobilne aplikacije

U periodu od 05.08.2016 do 15.08.2016. boravili smo u ovom hotelu zajedno sa prijateljima.Pre odlaska sam citala ove komentare i zaista sam se zabrinula.Ali sasvim je drugacije na licu mesta.Mi smo zadovoljni!!Moja porodica je bila u B3 sobi u prizemlju i osim sto je bila hladovina sama blizina sobe cistom bazenu i baru vec je prednost.Moji prijatelji su bili na drugom spratu i uzivali su u pogledu na more.Inace imali smo polupansion.Gospodja zelena kajgana je stvarno preterala,svedski sto za dorucak i veceru je odlican za tri☆!Vlasnici i osoblje je zaista divno!

Datum boravka: avgust 2016.
16  Hvala korisniku Silvija P
Komentar je napisan: 11. jul 2016.

Hrana je užasna!!!! Sa porodicom sam bila 2 nedelje na polupansionu, drugih nedelju dana smo odustali od večere. Sve je hladno, bezukusno i prženo u dubokom ulju ili samo skuvano u vodi, a onda hladno servirano. Doručak isti svaki dan, morali smo da jedemo jer nigde u blizini nema prodavnica, nema ništa, najbliža prodavnica je u Nikitiju. Prilažem sliku zelene, masne kajgane da dočaram odvratnost.
Kouvia Village, nikad više! Mnogo bolji izbor je Philoxenia Bungalows, jeftiniji, smeštaj je istog kvaliteta, a hrana fantastična.

Datum boravka: jul 2016.
19  Hvala korisniku JelenaV518
Komentar je napisan: 28. jun 2016.

Ovo je bio 4 put da letujemo na Sitoniji jer je obozavamo. Kada smo predhodnih godina prolazili pored hotela delovao je vrlo skladno. Igralista za decu, bazencic zelenili. ove godine kada smo dosli bili smo sokirani. Sova je bila na poslednjem spratu, mala nemozte se mimoici. Na srocicu je ostale navlake sa brijaca i neka vatica. prilaz sobi jako neugledan. U kupatilu nemate gde da odlozite stvari a casa za cetkice je bila prljava. Posteljina je bila ok. Peskire menjaju sredom i posteljinu , a priltom nemate gde da stanete jer nemate nikakav otirac u kuoatilu, koje je posle tusiranja svo od vode, jer se vrata od tus kabine nemogu lepo zatvoriti. ciscenje sobe se svede nabrisanje poda sa nekom krpom i to je to Ali nema veze snasli smo se nekako. Medjutim hrana je uzasna. Izbor jela nije toliko los koliko nehigijena i hladna jela. Za dorucak su virsle izgledale kao iod pre par dana a jaja su bila hladna, Nema voca osim za veceru gde dobijete neke osusene jabuke i polutrule pomorandze po krisku za vas sto. Ima animacije za decu jedan crtai 4 dana i igraliste koje nedeluje toliko bezbedno. Moram priznati da bazen ciste svakodnevno i da je osoblje vrlo ljubazno. Lezaljke na plazi se placaju 2 eur po danu. Zabranjeno je koriscenje svog pica i hrane na plazi. Mi nismo tu provodili vreme tako da ne znam koliko se to pravilo postuje. Bili smo u htelu sa 3 zvezdice prosle godine i ovo nemoze da se poredi. Tamo je higijana bila na mnogo boljem nivou kao i sobe i restoran za goste. Sve u svemu sto se nas tice nije za preporuku.

Datum boravka: jun 2016.
14  Hvala korisniku Jelena S
Komentar je napisan: 28. jul 2015.

Supruga,dvoje dece i ja proveli veoma prijatan odmor u ovom malom hotelu smeštenom 5 km. od Nikitija i 12 km. od Neos Marmarasa.

Hotel je iznajmljen od strane makedonske turističke agencije na duži period i to se pokazalo kao odlična stvar.
Kompletno osoblje je i više nego ljubazno i predusretljivo.
Hotel je renoviran,verujem ne u potpunosti, tako da bi se možda i mogla naći neka zamerka,ali sve ostalo je bilo odlično.
Do plaže koja je udaljena cca 400 m. se stiže tunelom ispod magistrale te pored vila i dvorišta Makedonas hotela. Plaža je peščana i gosti hotela imaju obezbeđene ležaljke i to po 2 sa suncobranom po sobi koje vas UVEK čekaju. Zvanično iste se "plaćaju" poručivanjem dva pića,ali nije to baš tako strogo pravilo.
Bazen se nalazi usred predivne bašte i za hotel ove kategorizacije je veoma korektan. Naravno,ležaljke su tu za goste free.
Hrana je veoma,veoima ukusna.
WI-Fi je dostupan bukvalno svuda na teritoriji koju pokriva hotel (i javne površine-ne i plaža,te sobe).
Postoji hotelski parknig za sve goste.
90% gostiju su iz porodice iz Makedonije sa malom decom te,ovo je veoma važno,hotel i jeste namenjen upravo za takve goste koji rano ležu i rano ustaju jer nekih večernjih sadržaja nema.
Preporuka je da gosti takvih karakteristika dođu ili,pak,ako to nisu,da se spreme da će svako veče paliti auto za odlazak u neka obližnja mesta.
Da ne bi bilo nesporazuma,odnos cene i kvaliteta u ovom hotelu sa 3* je odličan.
Ko traži nešto više moraće,ipak,nešto više da plati za neko drugo mesto.
Mi smo,kompletno gledajući,veoma zadovoljni boravkom.

Savet za sobu: Porodične sobe u prizemlju su bolje od onih na spratu.
Datum boravka: jul 2015.
22  Hvala korisniku Gane-ns
Komentar je napisan: 7. maj 2019. sa mobilne aplikacije

Datum boravka: april 2019.
Tip putovanja: Putovao/la je sa prijateljima