Komentar je napisan: 28. oktobar 2016.

Lep,miran,porodični hotel!
Uslužni domaćini, hrana skromnog izbora ali sve je ukusno i sveže.
Idealan za porodice.Nije puno udaljen od centra Pefkohorija.
Dobar izbor za letovanje u Pefkohoriju i obilazak ostalih mesta i plaža!

Datum boravka: jul 2016.
  • Tip putovanja: Putovao/la je sa porodicom
3  Hvala korisniku MikiM702
Komentar je napisan: 19. septembar 2016. sa mobilne aplikacije

Ko zeli da se zaista odmori i lepo provede sa svojom porodicom, neka ode u Anna hotel. Domacini pristupacni i na usluzi u svakom momentu, hrana ukusna, higijena na zavidnom nivou. Za svaku preporuku!!!

Datum boravka: septembar 2016.
2  Hvala korisniku 957renateg
Komentar je napisan: 26. avgust 2016. sa mobilne aplikacije

Jako lep hotel. Skoro je renoviran sve je čisto i novo. Sobe (superior) su izvanredne. Klimatizovane, redovno se menjaju peškiri a dva puta nedeljno i posteljina, uvek ima tople vode, kablovska, free wifi. Postoje dva bazena, jedan za odrasle drugi odvojen za decu. Imaju svoj parking! Vrlo je važno da se ovde stvarno misli o detaljima, npr. u svakoj sobi postoji mreža za komarce (tako da ih nismo ni videli), u holu postoji improvizovan prosor za odmo odnosno opuštanje sa knjigama ili internetom (odličan internet za Grčku što me baš prijatno iznenadilo), bar je iznenađujuće dobro snabdeven, tu imate i sladoled i granitu ali i grčke specijalitete ako vam pripremnjena hrana nije dovoljna. Obično sam vrlo sitničav u pogledu higijene u hotelima ali stvarno nisam ovde našao zamerku! Čak sam oduševljen kvalitetom i udobnošću kreveta. Uz hotel sa obe strane su maslinjaci i mislio sam da će nas spopadati razni leteći objekti ali osim poneke mušice nismo preživeli nikakvu leteću invaziju! Hrana je vrlo kvalitetna i svakog dan raznovrsna i velikog izbora od raznog vrsta hleba do slatkiša (više vrsta džemova, Nuttela, kompoti...), mesa, testenina, kuvanih jela, mleka, muslija, voća, sokova, čajeva, kolača... Za svaku pohvalu je i što postoji dovoljan broj zaposlenih koji na vreme sklone i očiste sve (nije zanemarljivo). Vlasnici vrlo prijatni kulturni i nenametljivi ali uvek izlaze u susret (lično se uverili). Hotel organizuje i dodatne aktivnosti, kurseve ronjenja, izlete, iznamljivanje brodova... Ovo je mogu reći nestandardno za prvi prst. Jedina zamerka je što je ovo ipak hotel za porodice sa decom pa ako ste osetljivi na gužvu ili galamu dece na bazenu to je možda mali problem. Ali mi smo uglavnom išli na plaže pa nam ta sitnica nije smetala! Sve u svemu ovo je hotel za svaku preporuku!!! Dolazimo opet!

Datum boravka: avgust 2016.
5  Hvala korisniku RaleiAna
Komentar je napisan: 1. avgust 2016.

Odusevljena sam apsolutno svime u hotelu i moram da vam priznam i da sam bila prijatno iznenadjena jer nisam ocekivala takvu uslugu u hotelu sa tri zvezdice. Ne znam da li me je vise odusevila soba,bazen za decu ili osoblje :) Higijena je na veoma visokom nivou.Sobe se ciste svakog dana ali su apsolutno uvek i dvoriste i bazen bili u besprekornom stanju.Hrana je raznovrsna i sto je nama zbog deteta bilo vazno ne previse zacinjena.Soba nam je bila u besprekornom stanju - nova, prostrana, sa ogromnom terasom a kreveti su bili veliki i udobni.Vlasnici su divni ljudi. Rado bih ponovo posetila Anna hotel :)

Datum boravka: avgust 2015.
6  Hvala korisniku Marija N
Komentar je napisan: 31. jul 2016.

Prvi put smo u Pefkohoriju i na osnovu ocena prethodnih gostiju odlucili smo se za ovaj hotel i pun pogodak....sobe su standardne,imaju fen,klimu i tv,hrana je neverovatna,domacini su izuzetno ljubazni i prijatni i uvek tu da pomognu ako nesto treba,posteljina i peskiri se redovno menjaju,bazen je cist i uredan kao i restoran a dvoriste je cisto i pino zelenila,hotel ima i svoj parking....nasa preporuka svakome i naravo dolazimo i sledece godine

Datum boravka: jul 2016.
  • Tip putovanja: Putovao/la je sa porodicom