Najniže cene boravka
Rezervišite po najnižoj ceni sa ovih sajtova
Hotels.com
Tripadvisor1.194 US$
FindHotel
Travelocity1.194 US$
Prikaži svih 13 povoljnih ponuda
Cene pružaju naši partneri i one predstavljaju cene sobe po noćenju, uključujući sve poreze i naknade kojih su naši partneri svesni. Više detalja potražite od partnera.
Komentar je napisan: 27. septembar 2016.

Hotel se nalazi na 300 metara od plaže.Sobe su uredne i čiste a u hotelu postoji i restoran.Hrana je pristojna a obroci obilni.Moja preporuka je polupansion jer je ručak stvarno previše pored preobilnog doručka i večere.Jedina zamerka je nedostatak parking mesta.U svakom slučaju topla preporuka za ovaj hotel!

Datum boravka: jul 2016.
  • Tip putovanja: Putovao/la je sa prijateljima
2  Hvala korisniku VukVucina
Komentar je napisan: 11. avgust 2016.

Hotel ima 4 zvezdice i nasa ocekivanja su bila mnogo veca. Soba koju smo dobili je tik pored bazena. Bazen je prljav. Okolina bazena je opasna po decu, ivice su ostre, od nekog kamena koji reze.Jedna devojcica se posekla druge veceri, najstrasnije moguce. Animatorka Bojana je ok, igracke ne postoje..nekoliko kockica, prljave puzzle za pod. Imala sam utisak da je ona tu zaposlena vise kao dadilja Janija, sina vlasnika hotela nego animatorka za decu hotela. Igraonica odnosno to sto lici na nju . kao i dosta stvari (poput spa i teretane) kao da su namenski otvoreni da bi se ispunili standardi dobijanja 4 zvezdice.
Hrana je tuzna. Od normalnijih svezih jela mozete dobiti, kako neko rece, vrlo male porcije..pogled servirke kada trazite jos je bas kako je opisan u prethodnom komentaru..Izbor hrane (na prvi pogled) izgleda sirokog dijapozona, ali odmah ukapirate da je sve isto..kupus sa kimom ili bez kima, paradajz i krastavci skupa, pa ponaosob i sl..Specijalitet je kad provalite da vam jelo od sinoc, recimo, uvale sutradan kao salatu (na primer pecen krompir sutradan jedete sa pavlakom..bljak)..tanjiri su lepljivo prljavi.Za dorucak postoji neki zuti sok , odvratan da ne moze biti odvratniji, nemoguce ga je piti.
Uvece morate da pozurite kako biste pronasli sto jer se deo restorana iznajmljuje nekoj firmi koja drzi prezentacije memo jastuka, magneta i svega slicnog..
Jorgos, menadzer hotela, je neprijatan. Wi fi u sobama ne radi, kreveti su zidani, sobe premalene, kupatilo kao ostava.
Hotel ima samo 3 parking mesta.

Datum boravka: jun 2016.
10  Hvala korisniku JelenaU54
Komentar je napisan: 26. jul 2016.

Boravili smo u hotelu od 07.07-17.07. izuzetno smo razocarani. Spa ne radi,svedski sto kriminalan,sobe neverovatno male. Jedina pohvala su spremacice koje dobro obavljaju svoj posao. TV ima samo dva kanala,televizori su premali i da....WiFi povremeno imaju(na pet dana ima po pola sata) Tusevi cure na sve strane i poplava izadje iz kupatila. Svi gosti u hotelu su bili razocarani za vreme mog boravka,cak su se mnogi zalili gazdi na sta su bacili novac. Bili smo smesteni u novom delu. Opsti utisak KATASTROFA.A da ne pricam o svedskom stolu koji je svaki dan skoro isti i gospodja koja sluzi kolicinski veoma malo hrane pa kad trazis jos prosto ti bude neprijatno od njenog pogleda. I da....ukoliko zelite da se kupate na bazenu koji je u sklopu hotela morate da narucite pice inace ne mozete da sedite na lezaljci. Sta reci....

Datum boravka: jul 2016.
10  Hvala korisniku sarasimicic
Komentar je napisan: 3. jun 2016. sa mobilne aplikacije

Bili smo ovde u julu 2015.godine i ove godine idemo ponovo. Hotel je u gradu, more i setaliste na 3 min hoda, hrana je sasvim korektna i raznovrsna, sobe ciste i komforne, osoblje ljubazno i nenametljivo. Veliki plus za animatora za decu. Doduse, mi smo bili u apartmanima u glavnoj zgradi, tako da za druge apartmane ne mogu da kazem nista, ali ovaj gde smo mi bili je odlican, sa svim potrebama jedne 5-oclane porodice. Internet u sobama je malo slabiji i problem je parkirati auto, jer hotel ima svega par mesta za parking, a mi smo svaki dan isli na drugu plazu. Graddka plaza je idmah iza hotela, takoreci, pa onima koji vole na gradskoj plazi da borave i ne pomeraju auto od dolaska, to ne predstavlja problem. Ali vlasnik je bio veoma ljubazan, pa smo i taj problemcic resili.
Preporucujem od srca ovaj hotel, a dokaz je taj da se i ove godine tamo vracamo.

Datum boravka: jul 2015.
11  Hvala korisniku Brankica R
Komentar je napisan: 19. maj 2016.

Blizu plaze, cisto ali nekako previse skuceno. Soba i moze da prodje, iako su mi odvratni zidani kreveti, ali kupatilo i tus su jako skuceni i u tamnoj boji sto ga jos vise smanjuje vizuelno. Bili smo van sezone pa nije guzva ali pretposrvaljam da je u sezoni kao u kosnici. Previse soba i sve gledaju ka unutrsnjosti dovrista. Nema prozora koji mozete da otvorite i ostavite preko noci bez bojazni da ce vam neko uci, jer su svi prozori i vrata okrenuti ka terasi koja je zajednicka na spratu.
Hrana je za pohvalu, ukusna i raznovrsna. Nema mnogo opcija u toku jednog obroka ali je sasvim dovoljno da se izabere dobar obrok, 5 za hranu.
Osoblje je ljubazno.
Parking nudi svega 4 mesta, ostalo je samo da se snadjete gde da ostavite auto u sezoni.
Da li ibh ponovo otisao tamo? Mmmozda, ali iskljucivo van sezone.

Datum boravka: maj 2016.
10  Hvala korisniku Иван М