“Ogromne porcije”
Komentar o hotelu Pizza Capri

Pizza Capri
Rangiran na 9. mestu od 63 Restorani u Pefkohoriju
Kuhinje: italijanska
Komentar je napisan: 28. jul 2017.

Ukusno i povoljno, porcije zaista ogromne. Hrana se ne čeka dugo. Veoma je popularno i uvek krcato !

Datum posete: jun 2017.
Hvala korisniku Alex12052015

Komentar je napisan: 17. maj 2017.

Atmosfera u piceriji tipicno italijanska, sa otvorenom kuhinjom gde mozete videti pica-majstore kako razvlace i peku testo, Guzva je filmska, usluga neverovatno efikasna. Pice nisu ni nalik talijanskim, sto znaci da su extremno ukusne, obilne,sa velikim izborom razlicitih pica. Pored toga, imaju izuzetnu sef salatu kao i paste. Cene su vise nego prihvatljive, mislim da je to mesto gde je jeftinije jesti nego u "kucnoj"reziji. Svaka preporuka!

Datum posete: maj 2017.
Hvala korisniku simiceva70
Komentar je napisan: 9. maj 2017.

Zelite li probati ukusnu picu idite u Capri. Lepo sredzen restoran, pristojne cene i lepa usluga. Uostalom sam miris ce vas privuci da probate ukusnu hranu.

Datum posete: maj 2017.
Hvala korisniku MeriSpasovska
Komentar je napisan: 17. septembar 2016.

Picerija se nalazi na dobroj lokaciji, malo duze se ceka, pogotovo uvece, ali mislim da vredi...nikako ne uzimajte najvece porcije, jer je i mala sasvim dovoljna za dvoje odraslih...

Datum posete: septembar 2016.
1  Hvala korisniku TamaraDjurdja
Komentar je napisan: 16. septembar 2016. sa mobilne aplikacije

Pre nego što sam otputovao čuo sam za ovo mesto da je odlično reči hvale itd.. drugi dan smo otišli tamo na klopu. Iskreno nisam oduševljen,velika pica od 9e ,moze troje da jede. Al predebelo testo,trpaju neki kačkavalj,začinjeno previše. Uglavnom jedu Srbi,jel dobiješ kilo testa za male pare.

Datum posete: septembar 2016.
1  Hvala korisniku AleksandarM733

Putnici koji su gledali informacije o mestu Pizza Capri gledali su i

Pefkohori, Kasandra
Pefkohori, Kasandra

Pizza Capri – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!