“Loš odnos prema gostima”
Komentar o hotelu Laganini Beach Club

Laganini Beach Club
Rangiran na 10. mestu od 44 Restorani u Ciovo Island
Kuhinje: mediteranska, centralnoevropska
Komentar je napisan: 5. avgust 2020. sa mobilne aplikacije

Moje iskustvo s ovim beach barom je najblaže rečeno katastrofalno. Ovakvo profiliranje ljudi na osnovu izgleda i nacionalnosti još nigdje nisam doživjela, a posjetila sam puno beach barova po Europi. Ušavši u ovaj bar, dečko i ja sjeli smo na slobodna sjedala, odnosno fotelju. Na tom dijelu nije pisalo da je rezervirano i baš smo pazili da ne sjednemo negdje gdje je rezervirano. Nakon nekih 5 min dolazi konobar, shvati da smo Hrvati i počne govoriti s drskim podtonom kao da nas želi otjerati: "Sili ste na rezervirano misto. Jel' vi znate da se ovde plaća ulaz?". Dečko i ja smo se premjestili iako smo se već tada osjećali jadno, ali smo zbog lokacije ipak htjeli ovdje popiti piće i naručiti hranu. Premjestio nas je na neke male iznimno neudobne stolice na kojima nema naslona, tik do šanka. Trebalo mu je 10 min da se sjeti donijeti nam menu. Brzinski smo odlučili što želimo i rukom pozivali konobara, kao i njegovog kolegu, međutim, nitko nas nije doživljavao. Pri tom moram naglasiti da je u baru bilo sve skupa možda 10 ljudi, uključujući nas dvoje. Dakle, nije bila gužva. Konobar je oblijetao strance, nama samo okrenuo glavu i tako smo sjedili i čekali minimalno 12 min. Uslijed takve neugodne situacije, osjećali smo se iznimno poniženima te smo otišli iz bara. Ne mogu vjerovati da vodstvo može dopustiti ovakvo odvratno ponašanje prema lokalcima, točnije prema Hrvatima. U ovom baru očito nema mjesta za nas "jadnike", nego čim se pričaš engleski ili si influencer, odmah si "Bog i batina". Nikad se više neću vratiti u Vaš kafić jer ste neprofesionalni. Ovo nije prvi put da čujem ovakav tip recenzije za Vas, mnogi moji prijatelji ili poznanici su doživjeli isto. Odbijam prihvatiti činjenicu da u vrijeme pandemije Vi tjerate goste, dok se drugi za njih bore. I za kraj - "Ko će kome, ako neće svoj svome".

Hvala korisniku ime55

Komentar je napisan: 14. avgust 2019. sa mobilne aplikacije

Komentar je napisan: 7. avgust 2019.

Komentar je napisan: 6. avgust 2019. sa mobilne aplikacije

Komentar je napisan: 21. jul 2019. sa mobilne aplikacije

Putnici koji su gledali informacije o mestu Laganini Beach Club gledali su i

Okrug Gornji, Ciovo Island

Okrug Gornji, Ciovo Island
Trogir, Splitsko-dalmatinska županija

Laganini Beach Club – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!