“Prosječno”

Rangiran na 1. mestu od 11 Restorani u Korenica
Kuhinje: hrvatska
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, rezervacije
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, rezervacije
Komentar je napisan: 13. jul 2017.

Odlična hrana, ali grozno je što ugostiteljima nije bitno što im gosti dođu polugoli u restoran i puštaju svoju glazbu na mobitelima. Izgledalo je kao cirkus.

Datum posete: jul 2017.
2  Hvala korisniku horvattena

Komentar je napisan: 2. maj 2017. sa mobilne aplikacije

Svratili, poharali i otišli...
Glavni jelo je bilo za prste polizati ali koliko su se žene oduševile balavim to nije bilo normalno... da bolje od te nema ... kažu...
Sve pohvale...

Datum posete: maj 2017.
2  Hvala korisniku ivank292
Komentar je napisan: 9. oktobar 2016. sa mobilne aplikacije

Iduci starom cestom kuci, navratili smo na janjetinu. Kilogram je 200 kuna,jedna glavica luka za nas cetvero je 30 kuna, coca cola 18 kuna.

Iako je nedjelja, 16h popodne, janjetine je bilo. Na stol je servirana mlaka. Medu mesom je serviran i bubreg u loju, nismo ga pojeli.

Osoblje je izuzetno ljubazno i dobro rade svoj posao.Vrlo brzo smo posluzeni.

1.5 kg janjetine,luk, 2 cole, pivo i vodu smo platili 406 kuna.

Datum posete: oktobar 2016.
Hvala korisniku Kriss K
Komentar je napisan: 26. jul 2016.

Sve je na visokom nivou,usluga kuhinja,domaća Lička Janjetina,domaći odojak i ostali lički specijaliteti,cijene pristupačne za svačiji džep,vegetarijanci mogu mirno svratiti i dobro se najesti.Mlad gazda Dejan V. uvijek na usluzi i uvijek sa svojiom ekipom da bi što bolje proveli trnutke dok ste za stolom.
Svakako svratiti i uživaji,ja dolazim već 6 godina i nikada nije bilo nezadovoljnika kako od mene tako i od mojih mnogobrojnih prijatela

Datum posete: jul 2016.
1  Hvala korisniku AleksandarO11
Komentar je napisan: 3. maj 2019.

Datum posete: septembar 2018.

Putnici koji su gledali informacije o mestu Bistro Vila Velebita gledali su i

Rakovica, Nacionalni park Plitvička jezera
Nacionalni park Plitvička jezera, Centralna Hrvatska

Korenica, Lika-Senj County
Rakovica, Nacionalni park Plitvička jezera

Bistro Vila Velebita – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!