“"Riblji restoran za preporuku"”
Komentar o hotelu Restaurant Toni

Restaurant Toni
Rangiran na 2. mestu od 21 Restorani u Savudriji
Kuhinje: Morska hrana
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, rezervacije
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, rezervacije
Komentar je napisan: 4. maj 2017. sa mobilne aplikacije

Odlična riblja večera!!! Krenuli smo sa zanimljivim trisom hladnih predjela, a zatim nastavili sa crnim rižotom i zavrsili sa Brancinom na gradele.
Jedini propust je bio desert koji je bio previse pecen, ali na nas komentar ko obar ga je odmah izostavio sa racuna. Vrlo profesionalno i jos jedan razlog za ocjenu odličan!

Datum posete: april 2017.
Hvala korisniku robertjuricak

Komentar je napisan: 6. jun 2016.

Hrana,vino,gostoprimstvo,ambijent i sve ostalo je više nego odlično! Sjedili smo na terasi koja je jedna od ljepših koje sam vidjela.
Iako smo iz Zagreba veliki smo gurmani ribljih specijaliteta, te znamo prepoznati kvalitetu ribe i morskih plodova koje smo u ovom restoranu u potpunosti i dobili. Kvaliteta je na prvom mjestu! Moje iskrene preporuke za ovaj restoran!
Ja se sigurno vračam! :)

Datum posete: jun 2016.
Hvala korisniku petralovric120
Komentar je napisan: 15. februar 2020.

restauranttoni, Proprietario objekta Restaurant Toni, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 18. februar 2020.

Komentar je napisan: 8. januar 2020.

Datum posete: januar 2020.
restauranttoni, Manager objekta Restaurant Toni, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 28. januar 2020.

Komentar je napisan: 31. jul 2019. sa mobilne aplikacije

Putnici koji su gledali informacije o mestu Restaurant Toni gledali su i

Restaurant Toni – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!