Kontaktirajte smeštajni objekat da biste proverili raspoloživost.
Dostupni su slični hoteli.
Prikaži sve
Ovaj komentar je preveden sa jezika engleski. Prikaži original
Komentar je napisan: 23. jul 2014.

Odseo sam ovde sa prijateljima na nedelju dana na all inclusive paketu. Ovo nije hotel sa 4 zvezdice (više kao 2 ili 3). Hrana je bila oskudna u izboru za svaki obrok i i svaki dan smo morali da biramo sa istog menija. Sastojci su bili veoma lošeg kvaliteta.

Soba je bila čista, ali su menjali posteljinu samo jedanput u četiri dana. Imali su samo jednu lopticu za tenis za teniski teren. Mogao si da iznajmiš bicikl, a od dostupnih su samo dva bila bezbedna za vožnju. Hteli smo da igramo bilijar, ali su nam rekli da sto ne može da se koristi jer „nismo imali novčiće“ da rukujemo njima.

Wi-fi je prekidao i patili smo se sa surfovanjem internetom zato što se veza stalno prekidala ili nismo mogli da se povežemo.

Obavljaju prevoz do obližnje plaže u Kalamakiju, ali u povratku ukrcaju više ljudi nego što ima sedišta, dovodeći time sve u opasnost.

Takođe organizuju putovanja po ostrvu u saradnji sa Vidos Travel-om koji su veoma skupi poredeći sa onim što možete da nađete u lokalnim turističkim agencijama u Kasiopiju. Dogovorili smo jedno putovanje i pomerili su ga bez naše saglasnosti. Kasno su nas obavestili, istog dana su pomerili putovanje i nisu našli za shodno da nas pitaju da li imamo druge planove tog dana ili da li uopšte želimo da idemo. Odlučili smo da otkažemo putovanje i isprva nisu hteli da nam vrate naš novac. Drugi turisti su imali slične neugodnosti. Nepotrebno je reći da je bilo veoma stresno i da nismo uživali u poslednjim danima našeg boravka u hotelu.

Imali smo visoka očekivannja s obzirom na cenu koju smo platili, ali smo bili veoma razočarani. Ne bih preporučio ovaj hotel nikome.

1  Hvala korisniku Marius B
Ovaj komentar je subjektivno mišljenje TripAdvisor člana, a ne kompanije TripAdvisor LLC.Originalni jezik komentara je engleski na www.tripadvisor.com. Prikaži original
nikmouzak, Διευθυντής objekta Memento Kassiopi Resort, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 21. avgust 2014.

Thank you for taking the time to communicate to us why our resort did not meet your expectations.
Please accept our sincerest apology for any trouble or inconvenience we have caused you. Again, we highly appreciate your feedback as it will assist us in becoming better at what we do. As with any business like ours, the greatest advertising we can have is word of mouth from a satisfied customer. It’s our goal to retain you as a satisfied customer and will hope to serve you again in the future.

Thank you,
Nicholas Mouzakitis Hotel Manger

Komentar je napisan: 29. maj 2019.

Datum boravka: maj 2019.
Komentar je napisan: 25. maj 2019.

• Tip putovanja: Putovao/la je sa partnerom
Komentar je napisan: 23. maj 2019.

Datum boravka: maj 2019.
Komentar je napisan: 23. maj 2019.