“Odlicna hrana, dobra postrezba,”
Komentar o hotelu Trattoria Rustica

Trattoria Rustica
Rangiran na 2. mestu od 15 Restorani u Cakovec
Pogodno za: romantični, poslovni sastanci
Opcije za ručavanje: letnja bašta, rezervacije, hrana za poneti
Komentar je napisan: 21. novembar 2020. sa mobilne aplikacije

Odlicna hrana, dobra postrezba, ambient ,.... prijetno domace!
Normalna cena, osebje prijazno.
Dober izbor.

Hvala korisniku milson1972

Komentar je napisan: 8. jul 2020. sa mobilne aplikacije

Dosli smo gladni. Trudnica moja i ja... nakon sto smo “poljubili vrata” dvaju restorana usput... stali ovdje. U roku od par minuta stiglo fantasticno predjelo u vidu salate sa piletinom sa grilla... fantazija. Tek’ pojedosmo i stiglo glavno jelo... riblja plata za dvoje. Jos bolje i ukusnije. Mjesto koje se mora uvrstiti u stalnu rutu kad ogladnite.

Hvala korisniku matekvz
Komentar je napisan: 29. februar 2020.

Vrlo sam ugodno bio iznenađen sa ovim restoranom, prekrasan ambijent, odlična hrana, a osoblje za svaku pohvalu, bez obzira na gužvu i rezervacije uspjeli su naći mjesta za nas dvoje, za svaku pohvalu. Preporučam, čak dapaće mislim da u gradu Čakovcu nema ljepšeg mjesta za nešto pojesti.

1  Hvala korisniku jeftinaputovanja
Komentar je napisan: 21. maj 2018.

Zelo lepo urejena gostilna, s prijaznim osebjem. Hrana zelo okusna, sveže pripravljena in lepo servirana. Cene nizke.

Datum posete: maj 2018.
Hvala korisniku Suzana H
Komentar je napisan: 28. januar 2020. sa mobilne aplikacije

Datum posete: januar 2020.

Putnici koji su gledali informacije o mestu Trattoria Rustica gledali su i

Cakovec, Medimurje County

Trattoria Rustica – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!