“Prijatan odmor ”
Komentar o hotelu Rixos Sungate

Najbolje cene za period
Prijavljivanje dd.mm.gggg. Odjavljivanje dd.mm.gggg.
Cene su za 1 sobu, 2 odrasla(ih)
Prikaži cene
Uporedite najbolje cene sa najpopularnijih sajtova za putovanja
i još 8 sajtova!
Rixos Sungate
Rangiran na 4. mestu od 64 hotela u Beldibiju
Ovaj komentar je preveden sa jezika Енглески. Prikaži original
Komentar je napisan: 31. jul 2014.

Bili smo smešteni u hotelu ,,Rixos Sungate'' u periodu od 18. do 24. Jula 2014. godine. Zaista smo uživali u boravku u ovom hotelu. Hotel je ogroman i predivan. Imali smo rezervaciju za standardnu sobu, ali sam, pošto imamo dvoje dece (jedno od 5, a drugo od 2 godine), pri prijavljivanju u hotel, zatražila veću sobu, jednu sa krevetom, a drugu bez. Bez problema su nam izašli u susret pa smo dobili zaseban porodični apartman koji je bio prostran i miran, baš onakav kakav smo želeli.
Hrana je bila dobra, i sa istom nismo imali problema, ali s obzirom da su restorani bili prepuni, osoblje ponekad nije stizalo da nas usluži kako treba, ili pak da nas uopšte usluži. Ali bez obzira na sve, uživali smo u hrani ( pogotovu u tuskim baklavama koje su bile preukusne).
U našoj sobi je uvek bilo mirno i uvek je bila čista.
Osoblje kluba ,,Rixy'' (kluba za bebe do 36 meseci) je veoma ljubazno i od pomoći. Maleke, još jednom ti hvala, ja sam Nikina mama.
Isprobali smo i zipline( spuštanje konopcem) i parashooting (spuštanje padobranom), ali ih ne bih preporučila, jer nisu naročito uzbudljivi , a papreno su skupi.
Podelila bih još jednu važnu informaciju koja će biti od značaja uglavnom porodicama s malom decom. Dan nakon našeg dolaska kući deca su dobila groznicu, a dan posle toga su im se pojavili crveni plikovi po koži. Naš pedijatar je konstatovao HFMD virus ( virus bolesti ruku, stopala i usta), a ja sam pretraživanjem interneta otkrila da ovaj virus spada u bolesti koje se prenose unošenjem zagađene vode u organizam. Ako imate malu decu, posebno decu mlađu od 5 godina, bilo bi dobro da ove informacije imate na umu.

4  Hvala korisniku Maryam A
Ovaj komentar je subjektivno mišljenje TripAdvisor člana, a ne kompanije TripAdvisor LLC.Originalni jezik komentara je Енглески na www.tripadvisor.com. Prikaži original
Rixos S, Halkla İlişkiler Müdürü objekta Rixos Sungate, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno 12. avgust 2014.

Dear Maryam A,

Thank you for your time to write this great feedback about Rixos Sungate Hotel

We are pleased to read that you enjoyed your stay with us esspecialy at Rixy Club.

Thank you as well for mentioning the great food and the outstanding service you received in our Reception.

We look forward to see you back in the not too distant future!

Kind Regards
Rixos Sungate Hotel Management

Napišite komentar

Komentar je napisan: pre 2 nedelje sa mobilne aplikacije

Datum boravka: oktobra 2017., putovao/la je poslovno
Hvala korisniku Lucu10
Rixos S, General Manager objekta Rixos Sungate, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno pre 2 nedelje

Datum boravka: jula 2017., putovao/la je sa porodicom
Komentar nabavljen u partnerstvu sa ovim hotelom
Hvala korisniku hishamcpa

Datum boravka: oktobra 2017., putovao/la je sa partnerom
Komentar nabavljen u partnerstvu sa ovim hotelom
Hvala korisniku mojtabaa15
Rixos S, Genel Müdür objekta Rixos Sungate, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno pre 3 nedelje

Komentar je napisan: pre 3 nedelje sa mobilne aplikacije

Datum boravka: oktobra 2017., putovao/la je sa prijateljima
Hvala korisniku Amir M

Možda će vam se dopasti i ovi hoteli...
Takođe razmislite o ovom smeštaju u Beldibi i okolini
Na udaljenosti od 21.5 km
Mirage Park Resort
Br. 3 od 30 u: Gojnuk
504 komentara
Prikaži cene

Rixos Sungate – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!

Dodatne informacije – Rixos Sungate

Adresa: Goynuk Mah. Baskomutan Ataturk Cad. No:153-1/1, Beldibi, Kemer 07980, Turska
Broj telefona:
Lokacija: Turska > Mediteranska obala Turske > Provincija Antalija > Kemer > Beldibi
Pogodnosti:
Bar/salonski kafe Plaža Poslovni centar sa pristupom internetu Fitnes centar sa teretanom/Fitnes sala Besplatan doručak Besplatan brzi internet (WiFi) Besplatni parking Pogodno za decu/porodice Čajna kuhinja Restoran Usluga u sobama Besplatan uslužni mini-bus Apartmani Bazen Pristup za invalidska kolica
Stil hotela:
Br. 2 među romantičnim hotelima u Beldibiju
Br. 3 među najboljim hotelima u odmaralištima u Beldibiju
Br. 3 među luksuznim hotelima u Beldibiju
Br. 4 među hotelima na plaži u Beldibiju
Br. 5 među porodičnim hotelima u Beldibiju
Raspon cena: 10.178 RSD - 59.861 RSD (Na osnovu prosečnih cena za standardnu sobu)
Kategorija hotela:Zvezdice: 5 — Rixos Sungate 5*
Broj soba: 1094
Opcije rezervacije:
TripAdvisor je ponosan na partnerstvo sa 5viajes2012 S.L., Booking.com, Expedia i Hotels.com jer možete da pravite bezbedne rezervacije za Rixos Sungate. Svakog meseca pomažemo milionima putnika da pronađu savršeni hotel za privatna i poslovna putovanja, uvek uz najbolje popuste i specijalne ponude.
Poznat i pod nazivom:
Sungate Port Royal Hotel
Sungate Port Royal Beldibi
Sungate Hotel

Da li je ovo vaš profil na TripAdvisoru?