Primetili smo da koristite nepodržani pregledač. Veb-sajt TripAdvisor se možda neće prikazivati ispravno.
Podržavamo sledeće pregledače:
Želite li najniže cene hotela? Na pravom ste mestu. Proveravamo preko 200 sajtova za vas.

“Za svaku preporuku” 5 od 5 kružića
Komentar o hotelu Akka Antedon Hotel

Najbolje cene od do
Prijavljivanje dd.mm.gggg. Odjavljivanje dd.mm.gggg.
Cene su za 1 sobu, 2 odrasla(ih)
Prikaži cene
Uporedite najbolje cene sa najpopularnijih sajtova za putovanja
i još 3 sajta!
Akka Antedon Hotel
Rangiran na 1. mestu od 62 hotela u Beldibiju
Autor sadržaja . nivoa
13 komentara
4 komentara o hotelima
common_n_hotel_reviews_1bd8 13 poena za pomoć
“Za svaku preporuku”
5 od 5 kružića Komentar je napisan: 25. septembra 2015.

Usluga za svaku pohvalu, ljubazno osoblje koje zna engleski. Hotel je se pruza na jako velikoj povrsini i dve nedelje koliko smo boravili su bile ispunjene raznim sadrzajima da niste imali zelju da izadjete iz hotelskog kompleksa. Obroci su raznovrsni i jako obimni, dopunjuju se svo vreme trajanja rucka, dorucka, vecere. Hotel je jako pogodan za parove sa decom. Kofice, lopatice, grabuljice, sve je to dostupno deci i ne morate da ih nosite do sobe cakaju vas svaki dan u mini klubu. Deciji meni je jako kvalitetan i raznovrstan, uz to imate na raspolaganju i blendere i miksere ako vam se cini da za vase malo dete to nije dovoljno ispasirano. Sobe su jako prostrane, higijena na jako visokom nivou. Ono sto je mozda problem, a to nema veze sa hotelom, je da sunce jako brzo popodne zadje za obliznja brda. sve u svemu hotel je za svaku preporuku.

• Putovao/la je oktobra 2014. sa porodicom

1.159 komentara iz naše zajednice

Pogledajte komentare za
Rezime ocene
    4,5 od 5 kružića
Saveti putnika vam pomažu da izaberete pravu sobu.   Saveti za sobe
Datum | Ocena
  • Bilo koji
Prvo srpski
1 komentar
common_n_hotel_reviews_1bd8 5 poena za pomoć
5 od 5 kružića Komentar je napisan: 7. avgusta 2015.

Hotel se nalazi u Beldibiju, par kilometara pre Kemera, iz pravca Antalije. Imali smo noćni let, pa smo posle četrdesetak minuta od ulaska u autobus bili u hotelu, tačno u 7:00. Pošto je ulazak u sobu predviđen mnogo kasnije, na recepciji su nam rekli da možemo da se presvučemo u Spa centru, odemo na doručak i da kasnije proverim da li je neka soba slobodna. Oko 9 svratih do recepcije i dobijem sobu (za tu uslugu častio sam recepcionara sa 10$) na prvom spratu, na dvadesetak metara od recepcije. Terasa klasična, sto i dve stolice i deo za sušenje veša, pogled na planinu i dvorište (inače, pogled iz sobe ne smatram značajnim). Soba prostrana, dva kreveta spojena u bračni i jedan pomoćni (nas dvoje i devojčica od 6 god), kupatilo sa kadom, ormari, sef, TV, mini bar (dopunjuje se svakog dana, 2 Tuborg piva, mineralna voda, voda, Koka Kola, Fanta, voćni sok), bade manitili, papuče...Klima je centralna, ali smo je retko uključivali (bili smo početkom jula)

Ceo kompleks hotela je u prelepom okruženju. Veliki broj biljaka, cveća, perfektno održavanih travnjaka što je i bio uslov da odaberemo ovaj hotel. Bazeni su uglavnom u zelenilu tako da vam na mnogim mestima i nije bio potreban suncobran. Pošto je temperatura bila u proseku preko 36 stepeni, u ovakvom zelenilu ona se i ne oseća, što je dobro za nas sa decom. Postoji veliki glavni bazen, nepravilnog oblika i dubine 140 cm, i tri dečija. Najmanji dečiji, koji je oko tri metra u prečniku a dubine dvadesetak cm, je bio zatvoren dva dana, pretpostavka zbog vode i bakterija, pošto je na njemu tobogan i bilo je baš puno dečice bez pelena, tako da...Postoji još jedan bazen sa 3 tobogana, koji rade dvokratno, a koji je stotinak metara od glavnog bazena.

Oko bazena su frižideri sa pićem (Koka Kola, Fanta, mineralna sve u staklenoj ambalaži, voćni sokovi, ajran, voda), ležaljke, suncobrani.

Plaža je široka, (odvojena je na dva dela molom koji ide pedesetak metara u vodu), sa nešto manje od 200 suncobrana i duplo više vežaljki koje su postavljene bliže kopnu, tako da ima dvadesetak metara do vode. Plaža je peščana, međutim u vodi u plićaku je krupan kamen, tako da se bez papuča baš teže ulazi (mada deci to i ne smeta). Pesak je tek na dubini od preko dva metra. Kome ulazak u vodu predstavlja problem, sa mola postoje stepenice kojima se lakše silazi direktno u dubinu. Voda je čista i topla, pre podne mirna, po podne sa malim talasima, zbog vetra. Sreća da ima tog vetra kažu stalno, inače ne bi bilo prijatno na plaži. U periodu od 13-15 sati (vreme ručka) na plaži bukvalno nema nikog, pa je milina kupati se tada, pošto mi ne odlazimo u sobu u toku dana pre večere. Nema baš sitnog peska na obali da deca mogu da se igraju. Ja sam ranoranilac, pa sam u sedam svakoga jutra bio na plaži, da zauzmen ležaljke peškirima, mišićima, koficama i sl. U to vreme u prvom redu već nema mesta, moja preporuka je drugi red. Oko devet sati već nema slobodnih mesta. Pretpostavka je da ljudi ostavljaju stvari paralelno i na plaži i pored bazena, pa se kupaju gde im više odgovara. Postoji i deo sa petnaestak baldehina, al oni su uvek zauzeti, cenim da gosti dolaze posle ponoći da ostave neku stvar na dušecima.

Plažni bar nije baš na plaži, udaljen je pedesetak metara, i tu imam primedbu, na samoj plaži nemate ništa od osveženja, morate ili do dva šanka, ili do frižidera sa pićem. Poslastičara radi 10-17, sa sladoledima na kornet, ostali iz frižidera su dostupni veći deo dana.

U glavnom restoranu je bila standardna ponuda hrane za doručak, u vreme ručka nikad nismo bili, a svake noći za večeru je bila neka druga kuhinja, mediteranska, italijanska, turska, japanska... veliki je izbor, i ne znam ko može da uopšte ima primedbu na hranu (a to primećujem na trip advisor-u) doduše nisam ljubitelj kolača, ali izbor je bio prilično slab, što ne može da se kaže za voće. Preporučujem večeru u bašti, mnogo je prijatnije, dobar deo hrane je napolju i izložen, tu se i svake noći sprema roštilj, pečenja, piće vam konobar donosi, ne morate za šank.

Mi smo ručali u baru između bazena i plaže, i tu je svakoga dana ista ponuda, čorba, pice, salate, makarone, špagete, piletina na 4 načina, duner (giros) od pilećeg mesa, tortilje, krompir, pirinač, grašak, ćufte, hamburger...za svakoga po nešto.

Hotel je prilagođen deci, i ovde su pored šanka male drvene stepenice da deca mogu da dohvate čips, vodu ili grickalice. Kids klub je sjajan, sa igraonicom kojoj bi mnogi pozavideli, i salom u kojoj su sve ostale aktivnosti, crtanje, slikanje, karaoke i sl. Postoji svakodnevni program rada sa decom, mada smo mi samo jednom otišli (bila je kratkotrajna kiša i pad temperature), ja ne mogu da razumem roditelje koji dođu na more, a dete im je veći deo vremena u igraonici?! Dvorište ispred kluba je prekriveno platnom tako da nema sunca, a tu ima ljuljaški, tobogana, autića.

Hotel je apsolutno prilagođen gostima sa ruskog govornog područja, pošto su oni u ogromnoj većini, i nije bilo nikakvih neprijatnosti, niti je problem sporazumeti se na engleskom, kako se neki žale.

Večernji program počinje u 21:00 Mini diskom, deca su na bini sa animatorima i igraju svake noći uz iste pesme, a završava nekom predstavom za odrasle (akrobate, mađioničari, plesne grupe, samba, izbori za mis/mister...). Animatori su prosečni, mnogo sam bolje predstave gledao u nekim drugim hotelima u turskoj. Posle večernjih predstava (odnosno i za vreme njih), odlazili smo u onaj bar u kojem smo ručali, i tu je bila živa svirka, uz razne koktele. Ovde je bilo i mohita za razliku od hotela u kojem je bio @Beeblebrox :) Izbor pića je sjajan, na primer ima desetak vrsta viskija, Tuborg i Carlsberg od piva, možete tražiti i grickalice (leblebije, pistaći, kikiriki, bademi, čips)

Iz hotela smo izašli dva puta, ima puno radnjica niz ulicu, u oba pravca. Cenkanje je obavezno, a ako ima cena na robi, one su u glavnom u $. kažite odakle ste, drugačije vas tretiraju :)

Sve u svemu, hotel je sjajan i preporučujem ga porodicama sa malom decom,

• Putovao/la je juna 2015. sa porodicom
Autor sadržaja . nivoa
15 komentara
7 komentara o hotelima
common_n_hotel_reviews_1bd8 23 poena za pomoć
4 od 5 kružića Komentar je napisan: 27. jula 2014.
Ovaj komentar je preveden sa jezika Енглески. Prikaži original

Na početku bi trebalo objasniti, da nam je ovo bio prvi boravak u hotelu sa takozvanom Ultra All-Inclusive uslugom u Turskoj i da generalni koncept takvog odmora nije tema ove recenzije. Sada, kad smo to razjasnili, Akka Antedon je jednostavno govoreći, odličan hotel! Sobe su velike i lepo opremljene, do svega se jako lako može doći, plaža i more su predivni, celokupan kompleks je prekriven palmama i drvećem tako da ćete uživati u svakom pogledu. Osoblje je i z u z e t n o ljubazno. Čuli smo za tursko hotelsko gostoprimstvo, ali ovo je prevazišlo sva naša očekivanja, ja ih lično ne mogu dovoljno nahvaliti.
Svi sa kojima smo komunicirali su bili jako fini, voleo bih da sam ih mogao sve upamtiti, kao što sam upamtio Fatimu u restoranu, vrlo mladog konobara na plažnom baru, autoritativnog menadžera... Svi oni pojedinačno su bili izuzetni. Menadžerski sektor je delovao jako sposobno i odavao je utisak kao da im je stvarno stalo do vas. Povrh svega, imaju telefonsku službu na više jezika, koja vam jako brzo i efikasno odgovara na zahteve. Ako je bilo stvari koje su nam smetale, to je zato što nismo pozvali taj broj i žalili se, inače, i ovo možete skoro bukvalno shvatiti, nije bilo ničega što nisu hteli ispraviti.
Viđao sam neke goste kako se žale na osoblje da ne pričaju engleski, ali to nije bio veliki problem. Takođe sam viđao ljude kako se žale na ruske turiste: kao prvo, oni su dobili isti tretman kao i svi ostali i ako su im maniri drugačiji mnogo bolje podnose alkohol od puno ljubaznijih zapadnjaka. Tako da na kraju nemamo nikakvih žalbi, čak i ako je više od pola turista iz bivšeg Sovjetskog Saveza. Jednu zvezdicu manje sam dao samo zbog hrane, iako je hrana bila dobra, naše mišljenje je da ima mesta za popravke. Zaključujemo da nismo zaluđeni za ultra all-inclusive, ali u slučaju da se opet odlučimo za tu opciju, hotel Akka Antedon je pravi izbor za nas.

2 Hvala korisniku leka9
Možda će vam se dopasti i ovi hoteli...
Takođe razmislite o ovom smeštaju u Beldibi i okolini
Na udaljenosti od 17.4 km
Barut Kemer
Br. 2 od 280 u: Kemer
4.5 od 5 kružića 2.079 komentara
Prikaži cene

Akka Antedon Hotel – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!

Dodatne informacije – Akka Antedon Hotel

Objekat: Akka Antedon Hotel
Adresa: Beldibi 1 Kemer, Beldibi, Kemer 7985, Turska (Prethodno Antedon Deluxe Hotel)
Lokacija: Turska > Mediteranska obala Turske > Provincija Antalija > Kemer > Beldibi
Pogodnosti:
Bar/salonski kafe Plaža Poslovni centar sa pristupom internetu Fitnes centar sa teretanom/Fitnes sala Besplatan doručak Besplatan brzi internet (WiFi) Besplatni parking Pogodno za decu/porodice Restoran Usluga u sobama Spa centar Apartmani Bazen Pristup za invalidska kolica
Stil hotela:
Raspon cena (za noć): 5.393 RSD - 49.707 RSD
Kategorija hotela:Zvezdice: 5 — Akka Antedon Hotel 5*
Broj soba: 500
Opcije rezervacije:
TripAdvisor je ponosan na partnerstvo sa Expedia, Booking.com i Hotels.com jer možete da pravite bezbedne rezervacije za Akka Antedon Hotel. Svakog meseca pomažemo milionima putnika da pronađu savršeni hotel za privatna i poslovna putovanja, uvek uz najbolje popuste i specijalne ponude.
Poznat i pod nazivom:
Akka Antedon Hotel Beldibi
Ak Ka Antedon Beldibi
Antedon Deluxe Resort

Da li je ovo vaš profil na TripAdvisoru?