“Divan kao i uvek”
Komentar o hotelu Marni Village

Najbolje cene za period
Prijavljivanje dd.mm.gggg. Odjavljivanje dd.mm.gggg.
Cene su za 1 sobu, 2 odrasla(ih)
Prikaži cene
Uporedite najbolje cene sa najpopularnijih sajtova za putovanja
i još 10 sajtova!
Marni Village
Rangiran na 2. mestu od 13 hotela u Koutouloufari
Ovaj komentar je preveden sa jezika Енглески. Prikaži original
Komentar je napisan: 31. jul 2014.

Ovo je bila naša treća poseta Marni Vilidžu (Marni Village), mada prva posle 10 godina pauze i dvoje dece kasnije... Kao i pre mnogo godina, nismo bili razočarani. Neposredno smo rezervisali i platili u kešu po dolasku kako bismo iskoristili besplatan klima uređaj, što preporučujem svima jer je noću teško spavati bez nje. Marni nas je kontaktirao nedelju dana pre nego što smo krenuli iz Velike Britanije kako bi nas obavestili da su prve dve noći na našem spratu dvostruko rezervisane. Međutim, ponudili su da nas premeste u veći dvokrevetni apartman i dali nam besplatan doručak ta dva dana kako bi nam nadoknadili. Bili smo zadovoljni ovim i osoblje nam je premestilo prtljag trećeg dana dok smo se mi zabavljali pored bazena, tako da je sve ispalo dobro.

Oba apartmana su bila vrlo čista. Služavke su redovno dolazile i menjale nam peškire i postelju. Sva tri bazena su divna, imaju dosta ležaljki koje su dostupne u svako doba dana. Osoblje u baru pored bazena je vrlo ljubazno i rado će Vam pomoći. Hrana u glavnom baru pored bazena je vrlo dobra i izuzetno povoljna. Selo Kutulufari (Koutouloufari) je vrlo tradicionalno i može se pohvaliti velikim brojem vrhunskih restorana i taverni. Nama su omiljeni bili Alhemičar (The Alchemist) i Oniro (Oniro), ali ako ćemo iskreno, teško ćete pronaći jedan loš. Zaista smo uživali za vreme našeg boravka i deca kažu da im je to najbolje letovanje do sada. Svakako ćemo se vratiti sledeće godine. Ne mogu dovoljno da nahvalim Marni vilidž.

Komentar nabavljen u partnerstvu sa ovim hotelom
3  Hvala korisniku DrunkenJukebox
Ovaj komentar je subjektivno mišljenje TripAdvisor člana, a ne kompanije TripAdvisor LLC.Originalni jezik komentara je Енглески na www.tripadvisor.com. Prikaži original
Napišite komentar

Komentar je napisan: juče

Savet o sobi: Ask for one away from main pool bar if you want a quiet room.
  • Datum boravka: septembra 2017., putovao/la je sa partnerom

Hvala korisniku Greek412
Komentar je napisan: pre 3 dana sa mobilne aplikacije

Datum boravka: septembra 2017., putovao/la je sa prijateljima
Hvala korisniku Nicky W
Možda će vam se dopasti i ovi hoteli...
Takođe razmislite o ovom smeštaju u Koutouloufari i okolini
Na udaljenosti od 0.7 km
Village Heights Golf Resort
Br. 5 od 171 u: Hersonisos
728 komentara
Prikaži cene

Marni Village – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!

Dodatne informacije – Marni Village

Adresa: 8 Seferi Giorgou, Koutouloufari, Hersonisos, Krit 700 14, Grčka
Lokacija: Grčka > Krit > Okrug Iraklion > Hersonisos > Koutouloufari
Pogodnosti:
Bar/salonski kafe Besplatan brzi internet (WiFi) Besplatni parking Pogodno za decu/porodice Čajna kuhinja Dozvoljeni kućni ljubimci Restoran Apartmani Bazen Pristup za invalidska kolica Prevoz do aerodroma
Stil hotela:
Br. 2 među porodičnim hotelima u Koutouloufari
Br. 2 među romantičnim hotelima u Koutouloufari
Raspon cena: 2.869 RSD - 9.205 RSD (Na osnovu prosečnih cena za standardnu sobu)
Kategorija hotela:Zvezdice: 3 — Marni Village 3*
Broj soba: 105
Opcije rezervacije:
TripAdvisor je ponosan na partnerstvo sa Expedia, Hotels.com, 5viajes2012 S.L. i Booking.com jer možete da pravite bezbedne rezervacije za Marni Village. Svakog meseca pomažemo milionima putnika da pronađu savršeni hotel za privatna i poslovna putovanja, uvek uz najbolje popuste i specijalne ponude.
Poznat i pod nazivom:
Marni Village Hotel Chersonisos
Marni Village Hersonissos
Marni Village Hotel Hersonissos
Marni Village Crete

Da li je ovo vaš profil na TripAdvisoru?