“Domaća kuhinja koja poziva”
Komentar o hotelu Konoba Dorjana

Konoba Dorjana
Rangiran na 2. mestu od 6 Restorani u Livade
Kuhinje: italijanska, mediteranska, hrvatska
Pogodno za: lokalna kuhinja
Opcije za ručavanje: letnja bašta
Komentar je napisan: 25. jul 2020. sa mobilne aplikacije

Domaća kuhinja koja poziva na kušanje svih jela, ugodna atmosfera uklopljena u idiličnoj istarskoj priči, iznimno ugodno i uslužno osoblje...desert iz snova!

Hvala korisniku dubravkaaa

Komentar je napisan: 25. avgust 2019. sa mobilne aplikacije

Evo još čekamo na hladno predjelo.. Dijete nam je zaspao za stolom čekajući..
Konobarica sama..
Konoba izgleda prestrašno..
To više nije ni rustikalno...

Hvala korisniku 448mirjanad
Komentar je napisan: 8. maj 2019.

Izuzetna usluga, ljubaznost, prilagodjavanje ponude osobama sa zdravstvenim ogranicenjima u ishrani, prilagodjavanje ukusima dece, divan prirodni hlad, sve ukusno i kvalitetno

Hvala korisniku Suncica D
Komentar je napisan: 7. oktobar 2018. sa mobilne aplikacije

Jeo sam više puta u ovoj konobi i ona je definitivno broj 1 mjesto za ručak u Livadama i blizini.
Domać hrana i atmosfera, uređeno na starinski način. Predivan kamin unutra i zelenilo vani koje daje hlad.
Ljubazno osoblje!
Sva hrana je na domaći / tradicionalan način.
Vidimo se sljedeci put :)

Datum posete: oktobar 2018.
Hvala korisniku 633petar_
Komentar je napisan: 11. jul 2017. sa mobilne aplikacije

Odusevili smo se ljubaznoscu personala...za svaku pohvalu.Jako ukusna hrana i dobro vino.Preporučam sveeee sa tartufima i prsut i sir i ...sve...hahaha

Datum posete: maj 2017.
Hvala korisniku DALIBORKA M

Putnici koji su gledali informacije o mestu Konoba Dorjana gledali su i

Konoba Dorjana – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!