“Katastrofa izbegavati u sirokom luku.”
Komentar o hotelu almyrikia fish tavern

almyrikia fish tavern
Rangiran na 26. mestu od 43 Restorani u Limenariji
Komentar je napisan: 23. avgust 2017. sa mobilne aplikacije

Totalno razaocarani koliko je bilo prljavo i neuredno,vratio sam se na ovu plazu posle par godina.
A onda sve drugacije,od ciste uredne i sredjene plaze i restorana sada pikavci i rane druge gluposti po prljavoj plazi,sto se tice restorana seli smo da jedemo konobara smo cekali bar desetak minuta da dodje i primi porudzbini,i ako nije bila neka velika guzva.
Hrana srednje zalosna ali kad si gladan pojedes i vise nikad se ne vratis.
Jedva smo cekali da se vratimo na ovu plazu jos dok smo putovali pricali o njoj i onda ovakva katastrofalna transformacija,koja je za mene ne shavtljiva na ovako lepom i mirnom mestu.

Hvala korisniku Konak_Mikan_Belgrade

Komentar je napisan: 23. avgust 2019.

Komentar je napisan: 15. avgust 2019. sa mobilne aplikacije

Komentar je napisan: 26. jul 2019.

Komentar je napisan: 27. jul 2018. sa mobilne aplikacije

Datum posete: jul 2018.

Putnici koji su gledali informacije o mestu almyrikia fish tavern gledali su i

almyrikia fish tavern – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!