3.816 rezultata
3.086
3.086
Ovaj komentar je preveden sa jezika engleski. Prikaži original
Komentar je napisan: 31. jul 2014.

Nemam običaj da pišem prikaze ali sam ovaj put primoran nakon što sam se pre dva dana vratio sa odmora koji je prevazišao sva moja očekivanja! U hotel smo stigli u 2 ujutru i brzo se prijavili nakon čega nas je sobar odveo do naših soba.
Sobe su osvetljene, prostrane i vrlo moderne - naša je gledala na baštu ali smo ipak mogli da vidimo i more! Mini-bar je imao brendirane gazirane sokove i alkoholna pića, a imali smo i Pringles, Oreo keks i čokolade koje su ponovo donosili svakog dana ako se potroše.
Hrana je bila fantastična i raznovrsna a glavna prostorija za ručavanje ima deo rezervisan samo za odrasle. Takođe smo jeli i u italijanskom restoranu (što nas je koštalo 15 eura po osobi) ali je hrana bila odlična tako da je vredelo.

Rida, menadžer hotela, svaki dan bi nas pozdravljao i osećao je kao svoju dužnost da priča sa svima na bazenu i plaži - što nije mala stvar obzirom na veličinu celog kompleksa. Njegova jedina misija je bila da proverava da li nam je dobro - a kako nam ne bi bilo!
Bazen je bio velik i imao je poseban deo za bar i snek - iako je primetno rastao broj gostiju kako je prolazio naš jedanestodnevni boravak i dalje je bilo dovoljno mesta za sve! Voće i sokovi su bili u ponudi i na bazenu i na plaži i njih su donosile konobarice na rolerima, što je odlična ideja - nema potrebe da ustajete sa ležaljke!
Plaža je odmah iza bazena i iako ima pomalo šljunka, temperatura od 25C nadoknađuje to!
Večernja zabava čine plesne i cirkuske tačke ali ako vam se to ne dopada možete da odete u pušački bar!
Ovde nema mnogo britanaca, većina je iz Rusije ili istočne Evrope - što nam nije smetalo, dobro je bilo što smo mogli samo da "isključimo mozak"!
Iako je u pitanju velik hotel, ima brojno osoblje koje je pažljivo i brzo će učiniti da se osećate posebno!
Ovo nam je bio prvi put u hotelu Riu ali ćemo se sigurno vratiti opet! Hvala tebi i tvom divnom osoblju Rida što ste naš odmor učinili tako posebnim.

Stiv i Rejčel

8  Hvala korisniku TheUllys
Ovaj komentar je subjektivno mišljenje TripAdvisor člana, a ne kompanije TripAdvisor LLC.Originalni jezik komentara je engleski na www.tripadvisor.co.uk. Prikaži original
CRM_Palazzo, Guest Relations Manager objekta Kaya Palazzo Golf Resort, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 1. avgust 2014.

Dear TheUllys,

Thank you very much for sharing your kind feedback on TripAdvisor. We are happy to know that you loved every detail at our complex and enjoyed the luxury facilities.
It would be a pleasure for us to welcome you again at Kaya Palazzo Golf Resort

Kind Regards,

Sezen Zenginer
Crm Support
Kaya Palazzo Golf Resort
crm.belekpalazzo@kayahotels.com.tr

Komentar je napisan: 15. mart 2020. sa mobilne aplikacije

Datum boravka: mart 2020.
Tip putovanja: Putovao/la je sa prijateljima
CRM_Palazzo, Yönetici objekta Kaya Palazzo Golf Resort, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 16. mart 2020.

Komentar je napisan: 26. februar 2020. sa mobilne aplikacije

Datum boravka: februar 2020.
Tip putovanja: Putovao/la je samostalno
CRM_Palazzo, Yönetici objekta Kaya Palazzo Golf Resort, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 28. februar 2020.

Komentar je napisan: 12. februar 2020.

Datum boravka: februar 2020.
CRM_Palazzo, Yönetici objekta Kaya Palazzo Golf Resort, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 17. februar 2020.

Komentar je napisan: 24. januar 2020.

Datum boravka: januar 2020.
CRM_Palazzo, Yönetici objekta Kaya Palazzo Golf Resort, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 24. januar 2020.