“Lepo”
Komentar o hotelu San Antonio Beach Restaurant

San Antonio Beach Restaurant
Rangiran na 2. mestu od 25 Restorani u Potosu
Pogodno za: lokalna kuhinja, romantični
Opcije za ručavanje: doručak, otvoreno noću, dostava na kućnu adresu, rezervacije
Komentar je napisan: 28. jul 2017. sa mobilne aplikacije

Mesto prijatno, hrana odlicna. Usluga brza. Problem kao i svugde na Tasosu sa pcelama, ali se svojski trude da ga rese.

Datum posete: jul 2017.
1  Hvala korisniku ljiljanaT_13

Komentar je napisan: 20. januar 2017.

Restoran lepo izgleda, ali mi nismo bili zadovoljni uslugom, jako dugo smo cekali da nas konobar posluzi, pa onda jos duze da hrana stigne. Porcije su dosta velike ali hrana i nije nesto. Ima puno boljih na Tasosu.

Datum posete: jul 2016.
1  Hvala korisniku Aleksandra M
Komentar je napisan: 30. mart 2016.

Nista posebno. Na kraju levog dela plaze Potosa. Na ostvu ima i mnogo boljih restorana i pogleda na more sa terase, ali ima ljudi koji vole i ovakve restorane ja licno ne.

Datum posete: jun 2015.
Hvala korisniku Bratislav1
Komentar je napisan: 26. april 2015.

izvanredna usluga,stolice udobne,gazde radile u americi 10god,povratnici,mozete koristiti i engleski i nemacki i grcki i italijanski jezik.Dva puta nedeljno i maju akciju -50% sve cene,ali nemojte uzimati porcije sa morskim plodovima jako su male .,vec uzmite jela sa mesom vrlo obilne porcije i ukusno ispeceno meso.

Datum posete: jul 2014.
4  Hvala korisniku Milivoj2015
Komentar je napisan: 18. jun 2019. sa mobilne aplikacije

Putnici koji su gledali informacije o mestu San Antonio Beach Restaurant gledali su i

San Antonio Beach Restaurant – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!