“Kafa”
Komentar o hotelu Boomerang Bar

Boomerang Bar
Rangiran na 1. mestu od 24 Restorani u Potosu
Komentar je napisan: 28. jul 2017. sa mobilne aplikacije

Bar na plazi. Po meni interesantniji mladjima. Ne mora da znaci da je uvek, ali za vreme nase posete, bila je pank muzika. Samo smo popile po kafu, koja je skuplja od proseka.

Datum posete: jul 2017.
1  Hvala korisniku ljiljanaT_13

Komentar je napisan: 6. septembar 2016. sa mobilne aplikacije

Kad je neko toliko ljubazan kao sto su vlasnici ovog bara onda se ne dovodi u pitanje kvalitet onoga sto ste narucili.Bilo je pravo zadovoljstvo i uzivanje sedeti uvece u basti ovog bara gledati zalazak sunca slusati laganu muziku talasa i ispijati koktele.

Datum posete: septembar 2016.
1  Hvala korisniku Bratislav1
Komentar je napisan: 23. jul 2019. sa mobilne aplikacije

Komentar je napisan: 14. jun 2019.

Komentar je napisan: 14. jun 2019. sa mobilne aplikacije

Putnici koji su gledali informacije o mestu Boomerang Bar gledali su i

Boomerang Bar – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!