“Ne preporucam ovaj restoran.”
Komentar o hotelu Konoba Dispet

Konoba Dispet
Rangiran na 1. mestu od 1 Restorani u Potpican
Komentar je napisan: 15. novembar 2020. sa mobilne aplikacije

Ne preporucam ovaj restoran. Vrlo lose, gulas pun brasna, tjestenina prekuhana, krumpir smrznuti industrijski, meso bez okusa, meni velik, a nista od toga nema u ponudi, nismo cak dobili ni case za vodu, a ni maslinovo ulje. Osoblje izrazito neprofesionalno. Sramota u srcu nase predivne Istre. I naravno sve smo to uredno platili :(

Hvala korisniku Vanda32

Komentar je napisan: 8. oktobar 2019.

Komentar je napisan: 26. avgust 2019. sa mobilne aplikacije

Komentar je napisan: 26. jul 2019. sa mobilne aplikacije

Komentar je napisan: 21. jul 2019.

Konoba Dispet – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!