Rezervišite po najnižoj ceni sa ovih sajtova
ZenHotels.com
eDreams
Booking.com
Cene pružaju naši partneri po sobi sa promenljivim brojem kreveta u skladu sa pravilima objekta, a one predstavljaju cene sobe po noćenju, uključujući sve poreze i naknade kojih su naši partneri svesni. Više detalja potražite od partnera.
Komentar je napisan: 8. oktobar 2016.

Zaista jedan od retkih objekata koji ima bukvalno sve na jednom mestu uz najdivnije osoblje. Opravdava svaki dinar kostanja. Najiskrenija i najtoplija preporuka za Foka Spa. Vidimo se uskoro i hvala Vam na svemu

Datum boravka: avgust 2016.
  • Tip putovanja: Putovao/la je sa prijateljima
Hvala korisniku beoluxpavle
apartmani-Fokaspa, Owner objekta Apartmani Foka Spa, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 10. oktobar 2016.

Toplo se zahvaljujemo na vasem komentaru.Komentar koji prija a i obavezuje da i dalje poboljsavamo kvalitet usluge i servisa naseg objekta.Drago nam je da ste bili nas gost i nadamo se najiskrenije i vasoj sledecoj poseti.Cekamo vas.

Komentar je napisan: 23. septembar 2016. sa mobilne aplikacije

Super usluga, lepe i velike sobe, prijatno osoblje. Bazen spa centar opustajuce. Vraticu se sigurno opet. Blizu je zicara koja radi kada ima dosta snega, ima takodje restoran koji sluzi dosta jela i radi do 12h uvece.

Datum boravka: septembar 2016.
Tip putovanja: Putovao/la je sa prijateljima
Hvala korisniku TamaraA1711

Draga Tamara,
Izuzetno nas je obradovao vas komentar o kvalitetu naseg objekta.Raduje nas sto ste kao gost bili zadovoljni i sto smo kod vas ostavili lepe impresije.Nadamo se i jos nekoj vasoj poseti u skorije vreme.

Komentar je napisan: 21. jul 2016.

Apartmani su luxuzno opremljeni sa terasom. U Spa centru se osecate kao kod kuce kad nije sezona. Idealno ako vam treba psiho-fizicki odmor. Na raspolaganju su vam bazen, djakuzi, tursko kupatilo, sauna, teretana.

Datum boravka: avgust 2015.
  • Tip putovanja: Putovao/la je sa prijateljima
Hvala korisniku Alexandra J
apartmani-Fokaspa, Owner objekta Apartmani Foka Spa, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 29. jul 2016.

Draga Aleksandra,
Zahvaljujemo na prelepom komentaru u vezi naseg objekta.Nadamo se da ce te nas i u buduce posecivati a mi cemo se truditi da vam bude jos lepse i bolje.

Komentar je napisan: 16. maj 2016.

Polovinom aprila proveo sam vikend na ovom prelepom mestu, okružen gostoprimstvom i pažnjom celokupnog osoblja. Uslovi za odmor su zaista odlični. Apartman je prostran odlično opremljen i dizajniran, bazen izuzetno čist, kao i ceo objekat. Na raspolaganju su bili i dodatni sadržaji, mini teretana, masažna kada, tursko kupatilo i sauna.

Datum boravka: april 2016.
  • Tip putovanja: Putovao/la je samostalno
Hvala korisniku bnovakovic

Postovani,
najsrdacnije Vam se zahvaljujemo na lepim recima za nas i vas objekat Foka Spa.Drago nam je da vam je boravak kod nas prijao i da imate reci hvale za izgled i kvalitet objekta kao i zaposlenih u njemu.Nastojacemo da i u godinama koje slede zadrzimo pa i poboljsamo kvalitet smestaja i ostalih usluga za nase korisnike.
Hvala jos jednom i posetite nas opet

Komentar je napisan: 28. januar 2016.

Sve pohvale za Hotel,apartmani su veliki i komforni za porodice sa decom,poseduju sve neophodno i veoma su cisti,spa centar je fenomenalan i osoblje Hotela je veoma usluzno i ljubazno.Narocito nam se dopalo to sto je obezbedjen prevoz do centra tj do staza za skijanje...mirno je i bez buke pravo mesto za odmor...u oviru Hotela je i restoran kao i prodavnica,tako da Hotel sve poseduje da ne morate ni da izlazite...Moja porodica i ja smo odusevljeni i naravno opet cemo posetiti ovo divno mesto...

Datum boravka: januar 2016.
  • Tip putovanja: Putovao/la je sa porodicom
Hvala korisniku Olga V
FOKA-SPA, Vlasnik objekta Apartmani Foka Spa, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 16. februar 2016.

Draga Olga,
hvala za vas prelep komentar i visoku ocenu naseg objekta.Drago nam je sto ste bili nas gost i sto ste iz naseg apart-hotela poneli lepe utiske i zadovoljstvo nasom uslugom i pruzenim servisom.Trudicemo se da budemo jos bolji i iskreno se radujemo i nadamo vasoj sledecoj poseti.
Foka Spa