“kao kod kuce”
Komentar o hotelu Koziakas

Koziakas
Rangiran na 42. mestu od 163 Restorani u Gradu Skijatos
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, doručak, dostava na kućnu adresu, rezervacije
Komentar je napisan: 31. jul 2020.

Ponovo smo posetili restoran koziakas u julu ove godine.Kao i uvek,gazda i osoble su bili preljubazni,gostoljubivi,veseli,docekali su nas kao da smoim rodbina.Usluga brza i efikasna.Hrana savrsena,ukusna.Tokom boravka na Skijatosu vise puta smo jeli kod Kozijakasa.Nasa cerka kaze da joj je to najomiljeniji restoran na celom svetu.Jedne veceri smo dodali jos lamb filea "za dezert".

Hvala korisniku JELLYSTEF

Komentar je napisan: 28. maj 2019. sa mobilne aplikacije

Ambijent zanimljiv,stolovi smesteni u vise malih ulica u starom gradu blizu obale.Hrana sjajna.Na raznju se vrte komadi jagnjetine,prasetine,pilici,kobaje..sami birate sta zelite..Gaza licno pece i veoma je sarmantan i prijateljski nastrojen.Konobari brzi,efikasni i ljubazni.Jeli smo vise puta 2010,2017,2018 i 2019 god.Za svaku preporuku.

Datum posete: jul 2018.
Hvala korisniku JELLYSTEF
Komentar je napisan: 24. avgust 2018. sa mobilne aplikacije

Sjajno mesto. Malo zavuceno, ali taverna izlazi na 3 ulice. Sve je jako slatko i mediteranski namestano, mali stolovi, ali hrana vrhunska, obimne porcije. Najbolja taverna u gradu svakako.

Hvala korisniku Discover770953
Komentar je napisan: 22. jun 2018. sa mobilne aplikacije

Pecenjara je po ceo dan krcata. Odlicno im je i sveze meso. Imaju i jagnjetinu. Imaju neku gaziranu limunadu, koja toliko osvezava. Konobari su predusretljivi i vrlo ljubazni. Stolovi su im rasporedjeni duz tesnih ostrvskih ulica, sto ima neku svoju draz. Nalaze se u staroj luci.

Datum posete: jun 2018.
Hvala korisniku Jelena M
Komentar je napisan: 6. septembar 2017.

Uveče je paklena gužva, nemaš gde da sedneš, da staneš, za jesti je horor! U toku dana ili popodne je pristojno, bar je bilo pristojno pre neki dan, jagnjetina je dumreš kolko je dobra. Što s koskom, što bez koske... ko voli - ma epopeja! Ništa fensi, ništa ulickano, prosto si seo da ždereš i dodeš... Za svaku preporuku, zaista!

Hvala korisniku bgd_milena

Putnici koji su gledali informacije o mestu Koziakas gledali su i

Grad Skijatos, Skijatos

Koziakas – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!