Lepo i sa mirisom borova

Lepa plaža u blizini Kinire. Pored puta ima parking u hladu borova, ali se može spustiti i do same... pročitajte više

Komentar je napisan: 9. avgust 2018.
Slobodan L
Velika i pitoma peščana plaža

Beach barovi su je pretrpali suncobranima i ležaljkama pa zato nije od mene dobila najvišu ocenu... pročitajte više

Komentar je napisan: 7. avgust 2017.
Mavro1979
Novi Pazar, Srbija

Komentar je napisan: 25. avgust 2016. sa mobilne aplikacije

Kako smo se samo razocarali! Dosli smo da posetimo ovu plazu jer je svi spominju kao jednu od najlepsih. Nismo se ni okupali. Milion ljudi na plazi leze kao sardine, atmosfera vasarska, slobodno preskocite. Ima mnogo lepsih plaza na Tasosu.

Datum aktivnosti: avgust 2016.
Hvala korisniku Sanja2102
Komentar je napisan: 6. avgust 2016.

Opuštena atmosfera. Veliki deo plaže bez ležaljki. Ulaz u more je plićak sa finim peskom tako da talasi kojih ima povremeno ne smetaju.

Hvala korisniku ArchSo2015
Komentar je napisan: 4. avgust 2016.

Odlicna plaza ali samo kada ima talasa.Jako je plitka pa je izuzetno zabavna za igru u talasima.Za svaku preporuku

Hvala korisniku ivanam78
Komentar je napisan: 28. jul 2016. sa mobilne aplikacije

Malo je nezgodno doći do plaže jer je put prašnjav, na pojedinim mestima uzak i strm ali kada dođeš do plaže onda si došao i ne mi ti se da odeš...toliko je dobro!!! Hrana u plažnom restoranu je tako raznovrsna i ukusna...mmmmm...

Datum aktivnosti: jul 2016.
Hvala korisniku Wander644733
Komentar je napisan: 8. jul 2016.

Naziv joj potpuno odgovara...pesak je najsitniji na celom ostrvu, siroka i dugacka..u svakom trenutku moze se naci dovoljno mesta. Plaza je za sve generacije, kafic je lepo snabdeven, a punu draz mu daju macke koje slobodno i opusteno setaju..u popodnevnim satima, stena iznad plaze pruza prirodan hlad.

Hvala korisniku pejkovic037