Lepo i sa mirisom borova

Lepa plaža u blizini Kinire. Pored puta ima parking u hladu borova, ali se može spustiti i do same... pročitajte više

Komentar je napisan: 9. avgust 2018.
Slobodan L
Velika i pitoma peščana plaža

Beach barovi su je pretrpali suncobranima i ležaljkama pa zato nije od mene dobila najvišu ocenu... pročitajte više

Komentar je napisan: 7. avgust 2017.
Mavro1979
Novi Pazar, Srbija

Komentar je napisan: 1. novembar 2016.

Plaža kao i svaka druga samo što na ovoj imate talasa do mile volje. Problem sa parkingom koji nije uređen, tako da u sezoni može da bude problem kada su velike gužve. Jedino mesto na Thasos-u gde naplaćuju ležaljke i suncobran :(

Datum aktivnosti: avgust 2016.
1  Hvala korisniku SvetislavM73
Komentar je napisan: 25. avgust 2016. sa mobilne aplikacije

Kako smo se samo razocarali! Dosli smo da posetimo ovu plazu jer je svi spominju kao jednu od najlepsih. Nismo se ni okupali. Milion ljudi na plazi leze kao sardine, atmosfera vasarska, slobodno preskocite. Ima mnogo lepsih plaza na Tasosu.

Datum aktivnosti: avgust 2016.
Hvala korisniku Sanja2102
Komentar je napisan: 6. avgust 2016.

Opuštena atmosfera. Veliki deo plaže bez ležaljki. Ulaz u more je plićak sa finim peskom tako da talasi kojih ima povremeno ne smetaju.

Datum aktivnosti: jun 2016.
Hvala korisniku ArchSo2015
Komentar je napisan: 4. avgust 2016.

Odlicna plaza ali samo kada ima talasa.Jako je plitka pa je izuzetno zabavna za igru u talasima.Za svaku preporuku

Datum aktivnosti: jun 2016.
Hvala korisniku ivanam78
Komentar je napisan: 28. jul 2016. sa mobilne aplikacije

Malo je nezgodno doći do plaže jer je put prašnjav, na pojedinim mestima uzak i strm ali kada dođeš do plaže onda si došao i ne mi ti se da odeš...toliko je dobro!!! Hrana u plažnom restoranu je tako raznovrsna i ukusna...mmmmm...

Datum aktivnosti: jul 2016.
Hvala korisniku Wander644733