“Odlicno”
Komentar o hotelu Masabouka

Masabouka
Rangiran na 4. mestu od 71 Restorani u Gradu Tasos (Limenas)
Kuhinje: grčka
Opcije za ručavanje: otvoreno noću
Opcije za ručavanje: otvoreno noću
Komentar je napisan: 20. avgust 2017. sa mobilne aplikacije

Odlicno mesto, uvek je guzva i ljudi cekaju u redu sto govori koliko je dobra hrana. Jeli smo mixed grill i to je nesto najbolje sto smo jeli u tom mestu. Sve preporuke, najbolje je doci oko 8 sati jer tada jos uvek moze da se pronadje mesto.

Hvala korisniku Dusica93

Komentar je napisan: 6. avgust 2016.

Velika gužva u večernjim satima. Najbolji nam je bio pomfrit i kroketi od sira mada i svinjski i pileći ražnjić su dobri.

Datum posete: jul 2016.
Hvala korisniku Damjan L
Komentar je napisan: 1. avgust 2019. sa mobilne aplikacije

Komentar je napisan: 26. jun 2019.

Komentar je napisan: 18. jun 2019.

Putnici koji su gledali informacije o mestu Masabouka gledali su i

Grad Tasos (Limenas), Tasos

Masabouka – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!