Primetili smo da koristite nepodržani pregledač. Veb-sajt TripAdvisor se možda neće prikazivati ispravno.
Podržavamo sledeće pregledače:
Najnoviji komentari. Najniže cene. Savršeno mesto za rezervisanje hotela.

“Divno i čisto. Sjajna plaža, veoma prostrana.”

Najbolje cene za period
Prijavljivanje dd.mm.gggg. Odjavljivanje dd.mm.gggg.
Cene su za 1 sobu, 2 odrasla(ih)
Prikaži cene
Uporedite najbolje cene sa najpopularnijih sajtova za putovanja
i još 6 sajtova!
Porto Galini Seaside Resort & Spa
Rangiran na 1. mestu od 12 hotela u Nikijani
Tallinn, Estonia
Autor sadržaja . nivoa
5 komentara
4 komentara o hotelima
common_n_hotel_reviews_1bd8 18 poena za pomoć
“Divno i čisto. Sjajna plaža, veoma prostrana.”
Komentar je napisan: 31. jula 2014.
Ovaj komentar je preveden sa jezika Енглески. Prikaži original

Slažem se sa ljudima koji hvale ovaj hotel. Stvarno ima sve kvalitete sjajnog, čistog, živopisnog i mirnog odmarališta. Porodično smo odseli tamo tokom jula 2014. godine.

Što se tiče sobe - mislili smo da je važno imati pogled na more i čitajući neke prethodne komentare, odlučili smo da stupimo u kontakt sa hotelom i tražimo takvu sobu. Odgovor smo dobili ubrzo gde su rekli da to ne mogu zasigurno garantovati, ali na kraju smo dobili sobu u glavnoj zgradi sa pogledom na more iz cele sobe.
Sobe su temeljno čišćene svakodnevno. Veliki, čupavi peškiri su bili jako ugodni za upotrebu.
Neke sitne mane sobe:
- kabina za tuširanje je previše mala (čak i za osobe prosečne težine, ne samo za osobe punijeg stasa),
- fen za kosu je tu čisto za ukras, nećete osušiti ništa sa njim,
- najveći minus je to što je krevet previše mekan. Ukoliko imate osetljiva leđa, veoma uskoro ćete moliti na kolenima za vašim tvrdim dušekom.

Hrana i piće
- u principu mi se ne sviđa ideja plaćanja polupansiona ali piće (makar voda), nije uključeno u večeru. Ujutru dobijate čaj, kafu, hladnu vodu, sveže isceđen sok, običan sok a uveče morate platiti za bilo šta od toga. Srećom pa je usluga zaista brza;
- za jedno odmaralište na morskoj obali sa obiljem ribe i morske hrane unaokolo, očekivao sam više od večere (a ne uobičajenu piletinu i teletinu).
- sve u svemu, sveopšti utisak o hrani, njenom kvalitetu i raznovrsnosti je dobar. Uvek možete naći nešto što vam se sviđa. Doduše, mislio sam da će biti više jela iz grčke nacionalne kuhinje (a ne samo tokom „grčkih“ večeri), tipa dolmade (punjeno lišće vinove loze), a manje uobičajene hrane koja se svuda služi turistima.

Plaža je bila sjajna, korišćenje kanua je besplatno. Dosta prostora i ležaljki oko bazena. Rezerisanje je zabranjeno iako su neki gosti i dalje to radili ali je u suštini uvek bilo slobodnih ležaljki.

Par uopštenih zamerki:
- Ima dosta stepenica. Ako vam stepenice predstavljaju problem, trebalo bi da porazmislite još malo.
- nema „noćnog života“, animatora ni zabavnog programa. Bilo je nečega za decu ali naša nisu prisustvovala događanjima pa ne možemo da ih ocenimo. Dve večeri je neki tip pokušao da peva i još par njih da igra :))), i potpuno podbacio. :))))
- Lefkada je vredna obilaženja, iznajmite auto i vozite se naokolo.
- Cene u hotelu (pića, obične vode, čega god), su naravno visoke.
Supermarketi su udaljeni samo par kilometara gde možete da kupite sjajno domaće vino, pivo i slično. Nažalost, ništa nije blizu da biste mogli da prošetate. Mi smo imali iznajmljen auto tokom većeg dela boravka i nijednog trenutka nismo zažalili zbog te odluke.

Korisno?

• Prvo holandski
  • Prvo švedski
  • Bilo koji
Prvo srpski
Možda će vam se dopasti i ovi hoteli...
Takođe razmislite o ovom smeštaju u Nikijana i okolini
Na udaljenosti od 7.1 km
Hotel Porto Ligia
Br. 3 od 7 u: Ligija
4.5 od 5 kružića 111 komentar
Prikaži cene

Porto Galini Seaside Resort & Spa – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!

Dodatne informacije – Porto Galini Seaside Resort & Spa

Objekat: Porto Galini Seaside Resort & Spa
Adresa: Nikiana, Nikijana 311 00, Grčka
Lokacija: Grčka > Jonska ostrva > Lefkada > Nikijana
Pogodnosti:
Bar/salonski kafe Plaža Fitnes centar sa teretanom/Fitnes sala Pogodno za decu/porodice Restoran Usluga u sobama Spa centar Bazen
Stil hotela:
Br. 1 među hotelima na plaži u Nikijani
Br. 1 među romantičnim hotelima u Nikijani
Br. 1 među luksuznim hotelima u Nikijani
Raspon cena (za noć): 8.133 RSD - 27.111 RSD
Kategorija hotela:Zvezdice: 4 — Porto Galini Seaside Resort & Spa 4*
Broj soba: 136
Opcije rezervacije:
TripAdvisor je ponosan na partnerstvo sa Booking.com i Bookgreece.com jer možete da pravite bezbedne rezervacije za Porto Galini Seaside Resort & Spa. Svakog meseca pomažemo milionima putnika da pronađu savršeni hotel za privatna i poslovna putovanja, uvek uz najbolje popuste i specijalne ponude.
Poznat i pod nazivom:
Porto Galini Seaside Hotel Nikiana
Porto Galini Seaside Resort And Spa

Da li je ovo vaš profil na TripAdvisoru?