“Vrhunska hrana”

Bistro Potok
Rangiran na 8. mestu od 34 Restorani u Senj
Kuhinje: mediteranska
Komentar je napisan: 19. maj 2017. sa mobilne aplikacije

Super hrana,dobre cijene,ljubazno osoblje. Jedan od jeftinijih restorana u Senju. Predivna terasa moje dijete je uživalo u igri. Preporučam svakom.

Datum posete: maj 2017.
Hvala korisniku Maja P

Komentar je napisan: 9. avgust 2016. sa mobilne aplikacije

Bili smo danas u obilasku Senja i navratili u Potok na rucak,odlican izbor.Svakako za preporučiti. Odlično jelo i usluga.

Datum posete: avgust 2016.
Hvala korisniku Nejra G
Komentar je napisan: 9. oktobar 2019.

Komentar je napisan: 18. avgust 2018. sa mobilne aplikacije

Komentar je napisan: 12. jul 2018. sa mobilne aplikacije

Datum posete: jul 2018.

Putnici koji su gledali informacije o mestu Bistro Potok gledali su i

Senj, Lika-Senj County
Senj, Lika-Senj County

Bistro Potok – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!