“Urlaub 😁😁”
Komentar o hotelu Caffe Bar Kod Tri Mornara

Caffe Bar Kod Tri Mornara
Rangiran na 10. mestu od 36 Restorani u Senj

Besprijekorna usluga I gostoprimstvo
Gosti uvijek na prvom mjestu
Predivna pozicija uz more I predivan pogled

Datum posete: septembar 2020.
Hvala korisniku 800matejas

Komentar je napisan: 8. februar 2021.

Hrana je bila izvrsna...sve brzo spremljeno..ambijent je ugodan..pogled na more fantastičan..burica lagana..konobarica za 5

Hvala korisniku Crnijahac1
Komentar je napisan: 8. februar 2021.

Odlična hrana i posluga sve uredno i čisto. Lokacija u samom centru jako lijep pogled na more i okolni otok. Preporučujem svima

Hvala korisniku 819draganr
Komentar je napisan: 1. oktobar 2020. sa mobilne aplikacije

Tužno i loše. Konobar koji pokušava biti simpatičan, pokušava ublažiti razočarenje hranom, iako nam je oboma jasno da jedem bolognese iz (jako loše) konzerve. Pizza jedva jestiva, kisela i ne vrijedi 58kn, dapače jedva vrijedi 20. Bolognese ne bi nekome preporučila niti da su besplatni. Ovo je moja prva ocjena 1 ikad na trip advisoru.

Hvala korisniku Iva P
Komentar je napisan: 26. septembar 2020.

Lijep pogled na more, ukusna hrana, kava je bila odlična
Ljubazno i profesionalno osoblje
Preporučujem

Datum posete: septembar 2020.
Hvala korisniku 440anamarijap

Putnici koji su gledali informacije o mestu Caffe Bar Kod Tri Mornara gledali su i

Senj, Lika-Senj County

Caffe Bar Kod Tri Mornara – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!