“Čekanje sat i pol”
Komentar o hotelu Mirni Kut

Mirni Kut
Rangiran na 1. mestu od 2 Restorani u Severin na Kupi
Komentar je napisan: 18. oktobar 2020. sa mobilne aplikacije

Danas smo bili na ručku u Mirnom kutu. Došli smo u 15h, i na upit kada će biti janjetina, konobarica nam je rekla 20-30 minuta. Nakon 20 minuta dolazi i govori kako treba pričekati još pola sata. Na kraju smo janjetinu dobili oko 17:30. Još je ispalo da dosađujemo, jer smo eto 1-2 puta pitali kako janjetina napreduje. Neprofesionalna posluga i osjećaj da je gost totalno nebitan. Janjetina kad je konačno došla je bila dobra.

Hvala korisniku korisnik1

Komentar je napisan: 21. jun 2019.

Jagnjetina kakvu NIGDE nisam jeo. Uvek letujem u Hrvatskoj i obavezno posetim ovaj restoran. Jedem isključivo jagnjetinu, koja je najbolja koju sam ikada probao. Restoran sam po sebi nije ništa posebno, ali to meni i nije bitno. Važna mi je hrana, koja je fantastična. Iz Srbije sam, pa se može reći da sam se najeo jagnjića u životu :-) ali ovo je stvarno vrhunski kvalitet, topla preporuka svima koji putuju ovim delom Hrvatske (Gorski kotar).

Datum posete: jul 2018.
Hvala korisniku Goran1986
Komentar je napisan: 6. avgust 2017. sa mobilne aplikacije

Hrana je super al se čeka 1 sat za piće , a još sat za hranu, i stvar je u gazdi koji ima premalo osoblja, jedan konobar na 150 sjedećih mjesta, Hrvatska posla

Hvala korisniku goransime
Komentar je napisan: 12. avgust 2019.

Komentar je napisan: 9. avgust 2019. sa mobilne aplikacije

Putnici koji su gledali informacije o mestu Mirni Kut gledali su i

Severin na Kupi, Primorsko-goranska županija
Vrbovsko, Primorsko-goranska županija

Ravna Gora, Primorsko-goranska županija
Ogulin, Karlovac County

Mirni Kut – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!