“ 5*”
Komentar o hotelu Restaurant Studenac

Restaurant Studenac
Rangiran na 1. mestu od 47 Restorani u Fazana
Komentar je napisan: 31. jul 2020. sa mobilne aplikacije

Vrhunska hrana i usluga, Studenac je restoran koji svakako treba posetiti.
Mi smo bili prezadovoljni!!

1  Hvala korisniku Camper56989838606

Komentar je napisan: 29. jul 2020.

Odlična hrana, porodična atmosfera i nećete ostati gladni. Restoran koji ne treba preskočiti. Preporuka.

Hvala korisniku Gladna_godina
Komentar je napisan: 29. jul 2020. sa mobilne aplikacije

Vrlo ukusno i fino, hrana lijepo dekorirana i dosta velike porcije.. cijene pristupačne,svakako cemo se opet vratiti

Datum posete: jun 2020.
Hvala korisniku simicd2018
Komentar je napisan: 29. jul 2020. sa mobilne aplikacije

Hrana jako fina i ukusna, osoblje je vrlo ljubazno i uslužno .. jedina zamjerka sto su porcije prevelike

Hvala korisniku draganaf2014
Komentar je napisan: 28. jul 2020. sa mobilne aplikacije

Na preporuku naših prijatelja,posetili smo restoran i uverili se u kvalitet i raznovrsnost hrane...prelep ambijent i prijatno ,uslužno osoblje...svaka preporuka,ako želite opuštenu atmosferu,daleko od gradske vreve...vidimo se opet...

Hvala korisniku Zmaj0000

Putnici koji su gledali informacije o mestu Restaurant Studenac gledali su i

Restaurant Studenac – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!