“STUDENAC ZA PREPORUKU”
Komentar o hotelu Restaurant Studenac

Restaurant Studenac
Rangiran na 1. mestu od 46 Restorani u Fazana
Komentar je napisan: 1. avgust 2020.

Sve pohvale za odličnu hranu i obilne porcije,ljubazno osoblje uvek na usluzi. Preporuka za svakoga!! Puno pozdrava do sledećeg viđenja

Hvala korisniku Vojvodina123

Komentar je napisan: 1. avgust 2020.

Ukusna hrana i prelep ambijent, vrlo prijatno i ljubazno osoblje, sve preporuke za ovaj odličan restoran!

Hvala korisniku Cupica1979
Komentar je napisan: 31. jul 2020.

Vrlo prijatno i ljubazno osoblje, usluga vrhunska,cene su pristojne. Basta je prostrana i sredjena. Sve pohvale, obavezno posetiti.

1  Hvala korisniku Putovanja79
Komentar je napisan: 31. jul 2020. sa mobilne aplikacije

Vrhunska hrana i usluga, Studenac je restoran koji svakako treba posetiti.
Mi smo bili prezadovoljni!!

1  Hvala korisniku Camper56989838606
Komentar je napisan: 29. jul 2020.

Odlična hrana, porodična atmosfera i nećete ostati gladni. Restoran koji ne treba preskočiti. Preporuka.

Hvala korisniku Gladna_godina

Putnici koji su gledali informacije o mestu Restaurant Studenac gledali su i

Restaurant Studenac – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!