“Odlično mjesto”

Konoba Feral
Rangiran na 10. mestu od 46 Restorani u Fazana
Kuhinje: mediteranska
Pogodno za: lokalna kuhinja
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, rezervacije
Komentar je napisan: 17. jul 2019. sa mobilne aplikacije

Odlična hrana,preporuke za riblju platu i za sami ambijent restorana.
Osoblje i više nego pristupačno, preporučujem ovo mjesto :)

Hvala korisniku josipa1903

Komentar je napisan: 26. maj 2019. sa mobilne aplikacije

Razočaravajuce, juha je bila razvodnjena i ustajala,tjestenina je bila u domacoj salsi ali poprilicno kisela pa je djeci bila nejestiva.Raznjice jos žvačem,najtvrđi raznjici ikad,trazila sam pilece a dobila svinjske.Za takvu vrstu restorana ocekivali smo domaci pommes frites a ne iz vrecice koji je uz to bio presoljen.Umak bifteka sa paprom je bio nejestiv a imao je teksturu ljepenke.Konobobar se trudio ali nije mogao ublaziti ovu katastrofu od rucka koju smo uredno platili.

Hvala korisniku Ana A
Komentar je napisan: 26. septembar 2016. sa mobilne aplikacije

Jeli smo salatu od hobotnice, domace incune, rizoto od sipe, domaće tagliatele sa skampima...sve je bilo korektno i fino, osoblje ok

Datum posete: septembar 2016.
2  Hvala korisniku deana b
Komentar je napisan: 23. jul 2019. sa mobilne aplikacije

Komentar je napisan: 12. jun 2019.

Putnici koji su gledali informacije o mestu Konoba Feral gledali su i

Konoba Feral – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!