“Vrh!!”

Rangiran na 12. mestu od 47 Restorani u Fazana
Kuhinje: italijanska, hrvatska
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, rezervacije
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, rezervacije
Komentar je napisan: 25. jul 2020.

10/10
Vrh! Sve je frisko, dobro, porcije su vrh!! Konobari su jako prijatni, veseli, brzi !
Sve je super

Hvala korisniku Senka H

Komentar je napisan: 10. novembar 2019. sa mobilne aplikacije

Best place and food . Great specialitet and staff tipic Istrian Food . Excellent.
Svake pohvale i preporuke za svatkog tko voli tipicnu Istrijansku kuhinju. Kvalitetne i velike porcije i jako ukusna hrana.

Hvala korisniku 146almira
Komentar je napisan: 23. avgust 2019.

Fantastična teletina s tartufima i STVARNO DOMACIM NJOKAMA te mješana mesna plata.
Porcije su obilne cijene razumne.
Odlične palačinke s kremom od oraha i izvrsni domaći Teran.
Zahvaljujemo na poklonu strane domaćina gratis Teranino liker i prvoklasna kremsta kava.
Prvi puta smo bili i dajemo čistu 10.
Preporuka.

Hvala korisniku Marina N
Kristina J, Public Relations Manager objekta Konoba Ulika, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 14. septembar 2019.

Puno Vam hvala za recenziju.
Baš nam je drago da Vam se svidilo jer se stvarno trudimo da bude sve kako treba i drago nam je da je kod Vas bilo tako.
Nadamo se da Vas vidimo uskoro opet kod nas
Srdačan pozdrav

Komentar je napisan: 1. avgust 2019. sa mobilne aplikacije

Odlicna hrana, jako brza usluga, probali smo istarski snicl i na zaru i pohan, odlicno je, porcije ogromne, osoblje odlicno, cijene prihvatljive, sve pohvale

Hvala korisniku Ivan K
Kristina J, Public Relations Manager objekta Konoba Ulika, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 17. septembar 2019.

Hvala puno na Vašoj recenziji.
Jako nam je drago da ste bilo zadovoljni i da vam se svidilo.
Dođite nam opet.
Lijep pozdrav

Komentar je napisan: 2. avgust 2017. sa mobilne aplikacije

Konoba Ulika je idlicna.Super hrana in super osebje. I am very satisfied. Great service ...... thanks konoba Ulika.. see u

Hvala korisniku Irena V

Putnici koji su gledali informacije o mestu Konoba Ulika gledali su i

Konoba Ulika – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!