“Vizita Fazani”

Rangiran na 9. mestu od 47 Restorani u Fazana
Kuhinje: mediteranska
Opcije za ručavanje: rezervacije
Opcije za ručavanje: rezervacije
Komentar je napisan: 27. jul 2020.

Pozdrav, evo u usputnoj viziti Pule dolaskon iz Splita
Malo smo zalutali na rucak do Fazane...
Svima bi priporucila ovi restoran..ima i gornja terasa koja je fala Bogu klimatizirana..pogled je odlican (pogotovo nocu)...spiza je famozna i stvarno velik izbor jela... ne more se rec da nekome nesto ne stima... cijene su super i neman nikakvoga prigovora.
Restoran se nalazi odma uz more, na rivi tako da navecer je stvarno famozno i ima svita, zna bit i koja festa.
Osoblje jako ljubazno, pristupacni i uvik nasmijani i veseli. Nema nikakve bahatosti, prilazenja gostima priko volje i slicno.
Pice i hrana se dobiva brzinski..dakle ne ceka se po- po ure da se pice i spiza dobije.
Atmosfera super, restoran je jako lipo ureden, a osoblje i usluge ka sta san vec rekla famozno. U svakon slucaju valjalo bi digod zalutat do Korte.

Hvala korisniku 77AdriMihanovic

Komentar je napisan: 26. jul 2020.

Hrana ok. Previse se čeka a nije bilo guzve.. To jos nekako. Al onda ti i gemist naplate 27 kuna... Bio i nikad vise necu doci.. Skoro sat vremena za ribju plocu.. A nije bilo guzve...nije problem platit..ali da znaš sta plačaš.. Konoba ni nežna koje vino stvljaju u gemist. Jel ako je gemist 27 kuna oda me zanima sa kojim je vinom. Ne priporcujem... Ima pred boljših restorana..

Datum posete: januar 2020.
Hvala korisniku FarAway509147
Komentar je napisan: 19. novembar 2019. sa mobilne aplikacije

Ovo je drugi review koji pisem za ovaj restoran i nas treci rucak u Korti. Riblja plata izvrsna, prije toga juha takoder. Preporucujem svakome.

Hvala korisniku X6232IFdiegol
Nikola N, Owner objekta Restaurant Korta, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 20. novembar 2019.

Hvala puno što ste nas opet posjetili! Puno pozdrava.

Komentar je napisan: 30. avgust 2019. sa mobilne aplikacije

Fantasticna riblja plata (tanjir sa ribljim i morskim plodovima), definitivno najbolja koju sam jeo u Hrvatskoj. Nasmejano, ljubazno, uctivo osoblje uptpunice vam citav ugodjaj. Cene vrlo umerene za ovaj primorski kraj. Definitivno svaka preporuka!!!

Hvala korisniku shonepo87
Komentar je napisan: 24. jul 2019.

Divan restoran sa velikim izborom hrane, sve frisko i svjeze. Predivan pogled na rivu. Svakako za preporuku

Hvala korisniku Valerija0503

Putnici koji su gledali informacije o mestu Restaurant Korta gledali su i

Restaurant Korta – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!