“OK”
Komentar o hotelu Konoba-Pizzeria-Nana

Konoba-Pizzeria-Nana
Rangiran na 9. mestu od 66 Restorani u Primosten
Komentar je napisan: 1. avgust 2020. sa mobilne aplikacije

Usluga ok. Cijene su mamac u odnosu na ostale restorane u okolici, ali i hrana je u rangu cijene. Crni rižot suh i ljepljiv.

Hvala korisniku 635jelenam

Komentar je napisan: 3. jul 2019. sa mobilne aplikacije

Daleko najbolja pizza koju sam ikada jela na balkanu. Prvi put u Primostenu i bila sam odusevljena. Gradic fenomenalan a jela u ovoj konobi su me stvarno iznenadila. Ljubazan servis i dobra klopa. Hvala za sve. Dolazim opet ❤

1  Hvala korisniku Seaside50930774549
Komentar je napisan: 6. avgust 2017. sa mobilne aplikacije

Sve pohvale osoblju Konobe Nana u Primoštenu za vrhunski pripremljunu hranu i brzinu usluge.Preporučijem od srca da ih posjetite.

Hvala korisniku vesna b
Komentar je napisan: 6. avgust 2017. sa mobilne aplikacije

Svake pohvale restoranu, posluga je odlična, brza i jako ljubazna, hrana također odlična, svake pohvale!

Hvala korisniku Dario B
Komentar je napisan: 15. jul 2017.

Odlicna usluga
Vrhunska hrana
Prijatan ambijent
Divno vece za moju porodicu i mene

Veeelika preporukaaa

Datum posete: jul 2017.
Hvala korisniku nelle121212

Putnici koji su gledali informacije o mestu Konoba-Pizzeria-Nana gledali su i

Primosten, Šibensko-kninska županija

Konoba-Pizzeria-Nana – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!