“Odlicna hrana i morski plodovi”
Komentar o hotelu Santa-Marina

Santa-Marina
Rangiran na 1. mestu od 66 Restorani u Primosten
Kuhinje: hrvatska
Komentar je napisan: 25. jul 2020.

Savrsena lokacija, daleko od guzve, sa predivnim pogledom.
Jeli smo hobotnicu za predjelo te buzaru za glavno jelo. Hrana je bila fantastična, a pogotovo domaći kruh.
Vraćamo se ponovno.

1  Hvala korisniku ljiljanak258

Komentar je napisan: 24. jul 2020.

Prije svega pohvalila bi hranu i lokaciju. Ali moram napomenuti NIKAKO mi se nije svidjelo sto je osoblje mislilo da ne poznajemo školjke ni mediteransku hranu. Čak dva puta su nam nosili školjke koje nismo dobili. Prvi put dagnje pod kunjke, drugi put kopanice tj vongole pod kunjke. I kao vrhunac su nas još uvjeravali da su to te školjke, a nisu. Krajnje neprofesionalno.

1  Hvala korisniku marinatR4390HT
tonyyyyy11, Owner objekta Santa-Marina, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 25. jul 2020.

Poštovanje,
Inace ne pisemo odgovore na revije ali moramo se osvrnuti na ovaj komentar.
Prvo drago nam je da ste dosli do nas i da ste nam dali vase misljenje, ali nikako nam se ne svidja da ste napisali da smo vas pokusali "prevariti" sa skoljkama jer je to koliko vidimo po vasem komentaru, pogresna percepcija sa vase strane.
Da pocnemo reci cemo samo da nam je APSOLUTNO najbitnije da su gosti zadovoljni, zato i vodimo obiteljski restoran gdje je kvaliteta na prvome mjestu.
Sto se tice vaseg komentara, prvi dio u vezi dagnji je da je konobar pogresno cuo vasu narudzbu, te je donio dagnje umjesto kunjki, a te iste dagnje vam NISMO naplatili i nije nam palo napamet da to naplatimo. Sasvim normalna stvar je da konobar ponekad pogresno primi narudzbu, i to je nasa "greska"
Zatim smo vam donijeli kunjke (vongole) umjesto tih dagnji.
Da se osvrnemo na drugi dio gdje smo vam donijeli "vongole" umjesto kunjki.
Kao sto znate u razlicitim djelovima i regijama ponekad isti izraz ima drugacije znacenje, te su nazivi za iste stvari ponekad drugaciji.
Na primjer izraz girica i gavun (sitna riba) u splitu se ne odnosi na istu ribu u regiji oko primostena (https://hr.wikipedia.org/wiki/Gavun).
Kod nas u nasoj regiji su se vongole u starijim vremenima zvale "kunjke iz mandraća" te ih mi u nasem restoranu zovemo kunjke, a to se odnosi na vongole kako ih vi znate. Te iste kunjke se u sibeniku zovu "kaparocule" (https://www.google.hr/search?q=kaparocule).
Kunjke kao skoljke koje vi ste zamisljali mi nikada nismo drzali u nasem restoranu, te imamo samo dagnje, kunjke (vongole) i brbavice. Te tri vrste skoljaka drzimo vec 20 godina. Nikada nismo imali problema sa tim imenom, do sada.
U starom jelovniku smo cak imali naziv Kunjke-Vongole pod istim, ali smo u zadnjoj verziji jelovnika izbacili naziv vongole i stoji samo kunjke.
Ponoviti cu da nam APSOLUTNO nikakva namjera nije bila "prevariti" vas, na kraju vecere smo vas takodjer pocastili sa domacom rakijom i domacim fritulama, nadam se da smo time barem malo ostavili dojam da nam je prvo do zadovoljstva gosta, a NIKAKO do novca. Takodjer vec 20 godina dajemo domaci peceni kruh (lepinje), koji se NIKADA nije naplatio ni jednu kunu. Taj isti kruh ste dobili uz skoljke.
Da zavrsim, drago nam je da ste napisali da je lokacija i hrana bila odlicna, te mislimo da time vasa ocjena nije bila objektivna. Ako vam se vec nije svidjela nezgoda oko kunjki, ali vam se svidjela hrana i lokacija, mogli ste ostaviti ocjenu 3 ili 4, a ne 1.
Drago nam je da ste ostavili kritiku, ucimo iz svega te cemo u iducoj verziji jelovnika staviti ime "vongole".
Hvala,
Obitelj Markoč

Komentar je napisan: 6. avgust 2019.

Savrsena pozicija restorana sa predivnim pogledom i ambijentom,mir daleko od gradske vreve,savršen zalazak sunca...A tek hrana,jedan od najboljih restorana koji sam ikad posjetila.Osoblje ugodno,veselo,prijazno,vlasnici srdačni i nasmijani,kao da sam u svom domu!!!Moja najiskrenija preporuka uz napomenu da se dođe gladan jer se teško odlučiti što je ukusnije,hobotnica,škampi,tjestenina,steak...I da,sigurno se vidimo opet!!!

1  Hvala korisniku LaLu61
Komentar je napisan: 19. jul 2019.

Odlični morski specijaliteti ali i druga hrana, vrlo ugodni domaćini, prelijep pogled na Primošten. Toplo preporučam.

Hvala korisniku Jelenaznj
Komentar je napisan: 21. maj 2019. sa mobilne aplikacije

Predivan ambijent, prekrasan i nezaboravan pogled na Primošten i okolicu, krasni domaćini, super hrana a posebno janjetina ispod peke.

Hvala korisniku 524slavicaj

Putnici koji su gledali informacije o mestu Santa-Marina gledali su i

Primosten, Šibensko-kninska županija

Santa-Marina – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!