“Enjoy”

Kuhinje: hrvatska
Opcije za ručavanje: doručak, otvoreno noću, rezervacije
Opcije za ručavanje: doručak, otvoreno noću, rezervacije
Komentar je napisan: 21. avgust 2017. sa mobilne aplikacije

Spiza za prste polizat.G.Zoran s nama i uz nas.Djeca uzivaju.Za preporučiti uvijek.Hvala domacini.
P.s. čestitke na prinovi.
Absolutely must visit!!!

Hvala korisniku Mir F

Komentar je napisan: 11. avgust 2017. sa mobilne aplikacije

Odlična pašticada, odlična porcija. Fenomenalan ambijent. Posluga isto super. Svakako mjesto za preporučit.

Hvala korisniku Matija Ž
Komentar je napisan: 4. avgust 2017. sa mobilne aplikacije

Sve je bilo odločno fino. Dobro sam sam se opustijo i uživao. Vino bijelo je domaće i super je piti pogotovo kad je vruče.

Hvala korisniku Pavle P
Komentar je napisan: 9. jul 2017. sa mobilne aplikacije

Dosao sa prijateljima iz Rijeke i Splita, odlican restoran, autohtono dalmatinski ugođaj, odlicna domaca hrana, gostoljubivi domacini.. Preporucujem posjetiti, obavezno!

Datum posete: jul 2017.
Hvala korisniku Zoran T
Komentar je napisan: 26. jun 2017. sa mobilne aplikacije

Odlična atmosfera, ambijent, osoblje, hrana i piće, kad dođete neće vam se dati ići kući, vratite se u stare dane i uživajte!

Datum posete: jun 2017.
Hvala korisniku Šjor B

Putnici koji su gledali informacije o mestu Saricevi dvori gledali su i

Primosten, Šibensko-kninska županija

Saricevi dvori – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!