Komentar je napisan: 4. februar 2016.

mi smo bili u julu 2015 ,predivan hotel,hrana za 5 ,ljubazno osoblje.sobe se ciste svaki dan,hrana u izobilju koja je veoma ukusna.nema nocne buke.blizina marketa.jedina zamerka sto je malo dalje od plaze za nas sa malom decom.

Datum boravka: jul 2015.
  • Tip putovanja: Putovao/la je sa porodicom
4  Hvala korisniku biljanagraovac4
Komentar je napisan: 21. jul 2015.

Odličan hotel, Izvandredan pogled... Ljubazno osoblje... Hrana izvrsna... Sobe prostrane i čiste... Udaljenost od plaže pristojna (bilo bi bolje da je bliža) ... Mogućnost pravljenja izleta odlična ... Preporučujem

Datum boravka: avgust 2014.
3  Hvala korisniku Goran A
Komentar je napisan: pre 1 nedelju

Datum boravka: septembar 2019.

Datum boravka: septembar 2019.

Datum boravka: avgust 2019.