Kontaktirajte smeštajni objekat da biste proverili raspoloživost.
Dostupni su slični hoteli.
Prikaži sve
Komentar je napisan: 5. avgust 2016.

Soba u kojoj smo boravili bila je divna. Prezadovoljni smo higijenom. Lokacija je fantasticna, obe plaze su blizu. Dve devojke koje brinu o apartmanima su izuzetno ljubazne i predusretljive. Apartmani su odlicno opremljeni, sa puno ukusa i topline.

Datum boravka: avgust 2016.
  • Tip putovanja: Putovao/la je sa porodicom
2  Hvala korisniku ljubicaapelic
Komentar je napisan: 17. jul 2016.

Početkom jula 2016 proveli smo divno porodično letovanje sa dvoje male dece u Villi Maris. Imali smo priliku da boravimo u dva različita apartmana i prezadovoljni smo uslugom, čistoćom i ljubaznošću osoblja. Villa Maris se nalazi na idealnoj lokaciji,u blizini dve plaže:gradske i plaže Lučice. Ušuškana je zelenilom, sa prelepim dvorištem u kom su naša deca uživala. Poseduje i parking. Svi apartmani poseduju veš mašinu, sef, klima uređaj. Dve divne devojke, Jasmina i Ana, su uvek tu za vas i svakodnevno brinu o vašem komforu. One su izuzetno ljubazne, vredne i profesionalne. Hvala im na tome!

Datum boravka: jul 2016.
  • Tip putovanja: Putovao/la je sa porodicom
3  Hvala korisniku nikolickristina82
Komentar je napisan: 9. jul 2016. sa mobilne aplikacije

Bili smo u vili Maris 10 nezaboravnih dana. Mogu samo reći da je smeštaj fantastičan i nadasve udoban. Poseban doživljaj daje ljubaznost i susretljivost osoblja. Dodatna pogodnost je blizina obe plaže što nam je, kao porodici sa malim detetom, bilo jako važno. Tople preporuke. Sigurno ćemo doći ponovo :-)

Datum boravka: jul 2016.
4  Hvala korisniku Almir D
Komentar je napisan: 22. septembar 2017.

Datum boravka: septembar 2017.
  • Tip putovanja: Putovao/la je sa partnerom
Komentar je napisan: 15. septembar 2017.

Datum boravka: avgust 2017.
Komentar je dobijen u partnerstvu sa ovim hotelom