“ZAHVALNICA RESTORANU I OSOBLJU RESTORANA AMBASADOR.”
Komentar o hotelu Restaurant Ambassador

Restaurant Ambassador
Rangiran na 5. mestu od 38 Restorani u Petrovcu
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, rezervacije
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, rezervacije
Komentar je napisan: 23. avgust 2017. sa mobilne aplikacije

Pre svega bi se zahvalio preljubaznom osoblju i vrhunskom menadzeru zbog koga smo i proveli tu predivnu noc u Ambasadoru..jel nam je nasao mesto i ako ga nije bilo..
Opis i dozivljaj restorana hrane i osoblja..
Restoran je na bukvalno najlepsem i naromanticnijem mestu cele Petrovacke rivijere(i to do te mere da je momak izabrao restoran za veridbu iznenadjenja,tu noc kad smo bili)..i to ne blizu mora,nego na samom obodu mora i samoj obali..
Hrana i pice..savrseno sveze i kvalitetno i izuzetno lepe porcije..uz svaki vid dogovora i preporuke..
Osoblje..od vrhunskog menadzera i nezameljivog konobara Velibora savrseno..
I za mene pored ovakve usluge,ambijenta i kvaliteta hrane cena ne bitna..al vecinu ce zanimati..izuzetno skromne i prosecne..
Sve u svemu 10+..pa i vise..I SVAKA PREPORUKA ZA DOBAR ROMANTICAN PROVOD I DOBAR ZALOGAJ..
I vidimo se veceras ako bude srece..da bude mesta..
Diana i Milos.

Hvala korisniku MilosJ199
GM_MonteCasa, Управляющий objekta Restaurant Ambassador, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 28. avgust 2017.

Poštovani Milos J,

Zahvaljujemo se na Vašem divnom komentaru našeg restorana! Drago nam je da ste uživali u svom boravku i nadamo se da ćemo Vas uskoro opet vidjeti!

S poštovanjem,
Sasa i citav tim restorana Ambassador

Komentar je napisan: 21. jul 2017. sa mobilne aplikacije

Super restoran, lokacija, hrana, servis sve na visokom nivou!
Moja preporuka je salata od hobotnice i dezert tress leches!
Hvala vam i vidimo se opet!

Datum posete: jul 2017.
Hvala korisniku NadaO182
GM_MonteCasa, Quality Service Manager objekta Restaurant Ambassador, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 24. jul 2017.

Poštovana Nada,

Zahvaljujemo se na Vašem divnom komentaru našeg restorana na TA! Posebno zahvaljujemo Vas na preporuku naseg restorana! Drago nam je da ste uživali kod nas i nadamo se da ćemo Vas uskoro opet vidjeti!

Citav tim restorana Ambassador

Komentar je napisan: 8. avgust 2016. sa mobilne aplikacije

Poštovani, peti put smo u vašem restoranu i svaki put nas dodatno prijatno iznenadite. Što kvalitetnom uslugom vašeg osoblja što raznovrsnim jelima..Ako ostanete ovakvi uvek ćemo biti vaši gosti

Datum posete: avgust 2016.
Hvala korisniku dusanj81
Komentar je napisan: 2. jul 2016. sa mobilne aplikacije

veoma prijatan ambijent, ljubazno osoblje. Blizina mora i predivan pogled.

Datum posete: jun 2016.
Hvala korisniku Ksenija B
GM_MonteCasa, Quality Service Manager objekta Restaurant Ambassador, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 13. jul 2016.

Poštovana Ksenija,

Zahvaljujemo se na Vašem divnom komentaru našeg restorana! Drago nam je da ste uživali kod nas i nadamo se da ćemo Vas uskoro opet vidjeti!

Ambassador Tim

Komentar je napisan: 12. jun 2019.

Putnici koji su gledali informacije o mestu Restaurant Ambassador gledali su i

Petrovac, Opština Budva
Petrovac, Opština Budva

Budva, Opština Budva

Restaurant Ambassador – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!