“Prekrasni ambient zum zottl”
Komentar o hotelu Zum Zottl

Zum Zottl
Rangiran na 34. mestu od 48 Restorani u Flachau
Komentar je napisan: 16. oktobar 2020.

Mi smo oduševljeni ambijentom uslgom i super pizzom a šlag na tortu je šef hoffman Rainhard. Kol je došao i nas zabavlja i počastio

Datum posete: januar 2020.

Komentar je napisan: 15. maj 2019. sa mobilne aplikacije

Super ambijent super hrana za prste polizati,sef uvijek spreman za pocastiti , vraćamo se opet sigurno

Komentar je napisan: 19. septembar 2018. sa mobilne aplikacije

Jako ugodno mjesto za obiteljski odmor.. izvrsna hrana usluge i na kraju naj bolja pizza pozdrav gospodine Rainhard.vraceamo opet

Datum posete: septembar 2018.
Komentar je napisan: 27. maj 2018. sa mobilne aplikacije

Jako lijepo mjesto jeli smo zottl pllatu izarsno ukusno .a za desert mozete vidjeti foto ispod .na kraj je doso sef i ja nas počastio .vraćamo sigurno opet Robi viljamsa....

Datum posete: maj 2018.
1  Hvala korisniku robil853
Komentar je napisan: 3. februar 2018. sa mobilne aplikacije

Datum posete: februar 2018.

Putnici koji su gledali informacije o mestu Zum Zottl gledali su i

Flachau, Region Salcburg

Zum Zottl – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!