“Najgora usluga ikada”
Komentar o hotelu Bucin Salas

Bucin Salas
Rangiran na 1. mestu od 3 Restorani u Temerin

najavim se dan ranije i rezervisem sto. Dodjem sa porodicom i prijateljima, porucimo pice, porucimo hranu i tek tada nam konobar kaze da moramo da cekamo 1,5 sat jer kuhinja ne moze da izbaci hranu ranije. Bunim se, kelner mi posalje "Gazdu", kaze "gazda" bice hrana za 45 min i pice na racun kuce. Hrana je stvarno obimna i preukusna. Trazim da platim, konobar kaze da ce racun iznositi 7.320 din i da ce doneti racun ako je potrebno. Trazim da mi ne donese racun i platim. Kasnije primetim na racunu 4 kuvera i dve porcije pomfrita koje nismo ni porucili niti dobili. Na racunu, naravno, naplaceno i pice koje je "castio Gazda". Savet, naoruzajte se strpljenjem i obratite paznju sta placate!!!!

Datum posete: april 2021.
Hvala korisniku Zexi80

Komentar je napisan: 17. septembar 2020.

Како сам рекао у наслову ,нај важније је лично искуство.Са обзиром да сам сада прочитао коментаре других посетилаца ,не могу се сложити ни са ким .Амбијент одличан приступ паркинг супер ,услуга на одличном нивоу ,храна за респект .Укусно сервирано свеже чисто релативно брзо све у свему одлично цене пристојне. Ако будемо у прилици вероватно их нећемо заобићи.Иначе посета је била на препоруку сталне посетитељке истог.

Datum posete: septembar 2020.
Hvala korisniku ZarkoK17
Komentar je napisan: 4. avgust 2019.

Rezervisali ujutru preko telefona ,ručak za 4 osobe.Kada smo došli mladi konobar nije napisao rezervaciju... ali se seća da je oko 14.30 iako je bilo u 13.30 , a mi stigli malo pre 14h , hteli da nam izadju u susret i bace na pomoćni sto u blatu , ...pa kad srede unutra salu da udjemu u polu sredjenu salu sami ...,mada je rezervacija bila za napolje... cekali konobara preko 30 minuta nije dosao ni da nas posluzi sa picem ..ustali i otisli ...razočarani !!! Lepo sve izgleda ali je organizacija loša ...

2  Hvala korisniku vesnaboba2004
Komentar je napisan: 10. jul 2019.

Restoran udaljen od gradske buke, lepo uređen sa prostranim dvorištem. Konobar koji nas je služio bio je veoma napadan čak je insistirao da nam pomogne oko izbora hrane
na šta smo i pristali, a ispostavilo se da smo napravili grešku. Posle poprilicnog čekanja dobili smo meso koje je bilo davno spremljeno i vrlo verovatno samo podgrejano.
Mislim da bi ovaj restoran ostavio mnogo, mnogo bolji utisak na mene da nismo poslušali preporuku konobara, a u tom slučaju bi dobili sveže spremljenu hranu.Cene su pristojne kao i higijena.

1  Hvala korisniku milena v
Komentar je napisan: 14. oktobar 2019.

Putnici koji su gledali informacije o mestu Bucin Salas gledali su i

Bucin Salas – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!