Rezervišite po najnižoj ceni sa ovih sajtova
Booking.com
Cene pružaju naši partneri i one predstavljaju cene sobe po noćenju, uključujući sve poreze i naknade kojih su naši partneri svesni. Više detalja potražite od partnera.
Komentar je napisan: 28. oktobar 2019.

Pristojan seštaj za navedenu cenu. Soba i toalet uredni, posteljina besprekorna. Hrana je vrlo solidna.
Jedina mana je što nam nisu unapred predočili da pola Ribarske Banje nema vodu zbog neispravnog vodovoda. U Ribarskim konacima vode ia od 8-20h. Oni su za to znali unapred jer se kvar na vodovodu mesecima ne otklanja.
Bilo bi idealno da su na ostavili dovoljno vode u nekoj flaši ili balonu da se makar umijemo jer smo i RK ušli oko 23h uveče.
Osoblje je na momentne veoma ljubazno i već sledećeg moenta nea ni traga od te ljubaznosti.

Savet za sobu: nemojte izabrati sobu koja je okrenuta ka obližnjoj kafani
Datum boravka: oktobar 2019.
1  Hvala korisniku Majav62
Komentar je napisan: 8. maj 2019.

Potpuna katastrofa. Bili smo u tzv.apartmanu koji je u sustini soba sa cetiri kreveta izmedju kojih jedva mozete da se provučete. Jedini prozor u sobi gleda u kafanu koja je u istom dvorištu i gosti kafane hteli to ili ne gledaju u vaš prozor. Kupatilo: crno oko tuš kabine. Peškiri katastrofa, prastari, istanjeni i jedva možete da se obrišete njima. Ne menjaju ih, ne čiste sobu, ne prazne kante, ne dodaju toalet papir. Nema mogućnosti grejanja u sobi. Ukratko, ništa nije bilo onako kako nam je telefonom predstavljeno i kako piše na sajtu. Devojke koje rade su ok, a gazdarica izuzetno neljubazna osoba! Cena je bila dogovorena jedna, a tražili su više nego sto je dogovoreno. Bez blama izmišljaju, da ne kažem lažu. A još veća sramota je što ne daju fiskalni račun. Ne znam kako uopšte mogu da rade na taj način. Da li inspekcija radi svoj posao?!!

Datum boravka: april 2019.
  • Tip putovanja: Putovao/la je sa porodicom
1  Hvala korisniku Ika976
Komentar je napisan: 3. maj 2019.

Upravo se spremam da ponovo posetim R.Banju i R.Konake kao i do sada. Iznenadili su me ovi komentari jer su moji naprotiv vrlo pozitivni, čak sam i prijatelje vodio jednom prilikom pa su i oni bili oduševljeni. Domaćica hotela je bila vrlo ljubazna po svim pitanjima i tako je pamtim. Naredne nedelje idem u Banju pa ću konkretnija zapažanja okačiti čim se vratim

Datum boravka: januar 2019.
  • Tip putovanja: Putovao/la je sa partnerom
1  Hvala korisniku DrNenadovic
Komentar je napisan: 4. jul 2018. sa mobilne aplikacije

Objektot e super i vrabotenite isto taka, no gazdaricata e Krajno neljubezna osoba.Pisi edna cena, a naplaka druga cena. Fiskalna smetka ne dava. Prijavivme vo finansiska policija. I uste se zakanuva - katastrofa.

Datum boravka: jul 2018.
Tip putovanja: Putovao/la je sa prijateljima
1  Hvala korisniku hristinap511
Komentar je napisan: 3. jun 2018.

Doživele smo toliko ružnog od vlasnice hotela, da zdrav razum to ne može da prihvati. Navodim:
1. cena za noćenje navedena na njihovoj strani je 1100 dinara a za nas je bila 1400dinara.
2. Zahtevali su, da odmah platimo a ne na kraju bivanja.
3. Nisu hteli, da nam daju račun.
4. Po zahtevanom obrazloženju od vlasnice hotela , po telefonu smo čule vrlo ružne reči. Navešću:
- da odmah napustimo hotel
- da će poslati obezbeđenje , da nas izbaci
- da pazimo jer ne znamo šta može , da nam se desi
- da je njen muž inspektor
- da su zaštićeni ko beli medvedi i da im niko ništa ne može
- i td
Imam 65 godina,profesor sam, živim u Sloveniji i sa prijateljicama sam želela, da provedem vikend.Nažalost dotična nam je to zadovoljstvo uskratila samo
zato što smo zahtevale račun.
Pitam se ko može, da stane na put takvim ljudima?

Datum boravka: jun 2018.
Tip putovanja: Putovao/la je sa prijateljima