Komentar je napisan: 30. novembar 2020.

Lepo mesto za boravak. Tisina i mir. Lep smestaj. Veoma ljubazno osobljei domaca hrana, ukusna i raznovrsna. Preporucila bih svima koji zele pravi odmor i beg od gradske guzve i galame. U banji postoji lepa staza za pesacenje, bazeni i teniski tereni.

Datum boravka: jul 2020.
Tip putovanja: Putovao/la je sa prijateljima
Hvala korisniku Andrijanacool
Komentar je napisan: 29. novembar 2020.

Ovo je bas mirno mesto za odmor u novembru. Banja je poluprazna, pa ko voli da se osami i uziva eto prave prilike. Smestaj je super, cista desetka za sve, za higijenu, za hranu. Sve naj, naj. Iskrene preporuke za ovaj smestaj.

Datum boravka: novembar 2020.
1  Hvala korisniku PredragS112211
Komentar je napisan: 6. jul 2020.

Ne može se opisati užas sve prljavo smrdi preko interneta pokazali jednu sobu kad smo stigli druga nema peškira kupatilo smrdi podovi prljavi u kuhinju 6 dana niko pod obrisao nije.Hrana užas za večeru tanjir pasulja sa pola parčeta kobasice ,gulaš čorba sa tri kocke malene mesa ijuri se makarona evo fotografije

Datum boravka: jul 2020.
Hvala korisniku draganajevticc12
Komentar je napisan: 28. oktobar 2019.

Pristojan seštaj za navedenu cenu. Soba i toalet uredni, posteljina besprekorna. Hrana je vrlo solidna.
Jedina mana je što nam nisu unapred predočili da pola Ribarske Banje nema vodu zbog neispravnog vodovoda. U Ribarskim konacima vode ia od 8-20h. Oni su za to znali unapred jer se kvar na vodovodu mesecima ne otklanja.
Bilo bi idealno da su na ostavili dovoljno vode u nekoj flaši ili balonu da se makar umijemo jer smo i RK ušli oko 23h uveče.
Osoblje je na momentne veoma ljubazno i već sledećeg moenta nea ni traga od te ljubaznosti.

Savet za sobu: nemojte izabrati sobu koja je okrenuta ka obližnjoj kafani
Datum boravka: oktobar 2019.
1  Hvala korisniku Majav62
Komentar je napisan: 8. maj 2019.

Potpuna katastrofa. Bili smo u tzv.apartmanu koji je u sustini soba sa cetiri kreveta izmedju kojih jedva mozete da se provučete. Jedini prozor u sobi gleda u kafanu koja je u istom dvorištu i gosti kafane hteli to ili ne gledaju u vaš prozor. Kupatilo: crno oko tuš kabine. Peškiri katastrofa, prastari, istanjeni i jedva možete da se obrišete njima. Ne menjaju ih, ne čiste sobu, ne prazne kante, ne dodaju toalet papir. Nema mogućnosti grejanja u sobi. Ukratko, ništa nije bilo onako kako nam je telefonom predstavljeno i kako piše na sajtu. Devojke koje rade su ok, a gazdarica izuzetno neljubazna osoba! Cena je bila dogovorena jedna, a tražili su više nego sto je dogovoreno. Bez blama izmišljaju, da ne kažem lažu. A još veća sramota je što ne daju fiskalni račun. Ne znam kako uopšte mogu da rade na taj način. Da li inspekcija radi svoj posao?!!

Datum boravka: april 2019.
  • Tip putovanja: Putovao/la je sa porodicom
1  Hvala korisniku Ika976