Komentar je napisan: 3. decembar 2020.

Bila sam u maju. Prolece je prelepo u Ribarskoj Banji. Odusevljena sam prirodom. Smestaj u kom sam bila je savrsen. Sobe lepe, hrana ukusna i zaposleni ljubazni. Objekat je nov, a nune skupo. Sledece godina idem opet.

Datum boravka: maj 2020.
Tip putovanja: Putovao/la je samostalno
Hvala korisniku IvankaJovanovic
Komentar je napisan: 2. decembar 2020.

Sobe su ciste, u njima sve radi i redovno se odrzavaju. Osoblje je vrlo ljubazno, lokacija je odlicna. Restoran im je prelep i moderan. U toku naseg boravka je bila i ziva muzika uvece. Lepo smo se proveli. Sve preporuke.

Datum boravka: avgust 2020.
Hvala korisniku ValProkic
Komentar je napisan: 1. decembar 2020. sa mobilne aplikacije

Ovo je pravo osvezenje. Cesto dolazim u Ribarsku Banju i i ovaj smestaj je u odnosu na sve ostale izuzetan. Na samom ulazu vas docekuju sa osmehom mladi ljudi koji tu rade, pomognu da se smestite. Sobe su lepe i ciste. Hrana bas dobra. Lokacija je takodje odlicna. Sve cestitke na organizovanosti.

Datum boravka: april 2020.
Tip putovanja: Putovao/la je samostalno
Hvala korisniku pericmilan
Komentar je napisan: 30. novembar 2020.

Ljubaznost i vrhunska usluga. Hrana u restoranu je fenomenalna. Odlican odnos cene i kvaliteta. Ukupni kvalitet smestaja je odlican, a cena povoljna. Priamaju i vaucere, pase moze vaucerima platiti smestaj. Osoblje profesionalno.

Datum boravka: jul 2020.
Hvala korisniku BojanaCek40
Komentar je napisan: 30. novembar 2020.

Odličan smeštaj, odlična hrana, mirno mesto za odmor. Dobra ponuda dodatnih sadržaja u ovakvom tipu banje. Objekat nov, higijena odlična. Osoblje ljubazno. Predusretljivi. Preporuka svima koji žele da se odmore.

Datum boravka: novembar 2020.
Hvala korisniku Dvmmilos