Komentar je napisan: 3. decembar 2020.

Fantastičan smeštaj, pravo mesto za odmor cele porodice. Osoblje je veoma ljubazno, uvek tu za sve što vam zatreba. Higijena soba je fantastična. Hrana nam se svima jako dopala. Vraćamo se sigurno. Sve preporuke!

Datum boravka: oktobar 2020.
Hvala korisniku svetlanaj1302
Komentar je napisan: 3. decembar 2020.

Bila sam u maju. Prolece je prelepo u Ribarskoj Banji. Odusevljena sam prirodom. Smestaj u kom sam bila je savrsen. Sobe lepe, hrana ukusna i zaposleni ljubazni. Objekat je nov, a nune skupo. Sledece godina idem opet.

Datum boravka: maj 2020.
Tip putovanja: Putovao/la je samostalno
Hvala korisniku IvankaJovanovic
Komentar je napisan: 2. decembar 2020.

Sobe su ciste, u njima sve radi i redovno se odrzavaju. Osoblje je vrlo ljubazno, lokacija je odlicna. Restoran im je prelep i moderan. U toku naseg boravka je bila i ziva muzika uvece. Lepo smo se proveli. Sve preporuke.

Datum boravka: avgust 2020.
Hvala korisniku ValProkic
Komentar je napisan: 1. decembar 2020. sa mobilne aplikacije

Ovo je pravo osvezenje. Cesto dolazim u Ribarsku Banju i i ovaj smestaj je u odnosu na sve ostale izuzetan. Na samom ulazu vas docekuju sa osmehom mladi ljudi koji tu rade, pomognu da se smestite. Sobe su lepe i ciste. Hrana bas dobra. Lokacija je takodje odlicna. Sve cestitke na organizovanosti.

Datum boravka: april 2020.
Tip putovanja: Putovao/la je samostalno
Hvala korisniku pericmilan
Komentar je napisan: 30. novembar 2020.

Ljubaznost i vrhunska usluga. Hrana u restoranu je fenomenalna. Odlican odnos cene i kvaliteta. Ukupni kvalitet smestaja je odlican, a cena povoljna. Priamaju i vaucere, pase moze vaucerima platiti smestaj. Osoblje profesionalno.

Datum boravka: jul 2020.
Hvala korisniku BojanaCek40