Komentar je napisan: 8. decembar 2020.

Prelep ambijent, pravo mesto za odmor i beg iz grada. Osoblje je ljubazno, u svakom pogledu izlaze u sustret. Prezadovoljna boravkom i smeštajem. Odlicna lokacija, vrlo blizu je bazena.Definitvno se vracam prvom prilikom.

Datum boravka: jul 2020.
Hvala korisniku JovTanja
Komentar je napisan: 3. decembar 2020.

Divan ambijent i veoma prijatno osoblje. Sve je novo, lepo uredjeno i sto je najbitnije veoma cisto! Masaze su odlicne i toplo ih preporucujem. Dino mesto za produzeni vikend a i na duze...Vidimo se uskoro ;-)

Datum boravka: jul 2020.
Tip putovanja: Putovao/la je sa prijateljima
Hvala korisniku Niki-10M
Komentar je napisan: 3. decembar 2020.

Fantastičan smeštaj, pravo mesto za odmor cele porodice. Osoblje je veoma ljubazno, uvek tu za sve što vam zatreba. Higijena soba je fantastična. Hrana nam se svima jako dopala. Vraćamo se sigurno. Sve preporuke!

Datum boravka: oktobar 2020.
Hvala korisniku svetlanaj1302
Komentar je napisan: 3. decembar 2020.

Bila sam u maju. Prolece je prelepo u Ribarskoj Banji. Odusevljena sam prirodom. Smestaj u kom sam bila je savrsen. Sobe lepe, hrana ukusna i zaposleni ljubazni. Objekat je nov, a nune skupo. Sledece godina idem opet.

Datum boravka: maj 2020.
Tip putovanja: Putovao/la je samostalno
Hvala korisniku IvankaJovanovic
Komentar je napisan: 2. decembar 2020.

Sobe su ciste, u njima sve radi i redovno se odrzavaju. Osoblje je vrlo ljubazno, lokacija je odlicna. Restoran im je prelep i moderan. U toku naseg boravka je bila i ziva muzika uvece. Lepo smo se proveli. Sve preporuke.

Datum boravka: avgust 2020.
Hvala korisniku ValProkic