Komentar je napisan: 24. avgust 2019. sa mobilne aplikacije

Na povratku sa godisnjeg odmora prenocili smo u mobilnoj kucici Campu Plitvice. Ono sto je trebao biti samo predah od voznje bilo je jedno super iskustvo i odmor za dusu i tijelo. Sjajno je da je kamp pet friendly  i mogli smo biti bezbrizni sa psom.
Kucice su ciste, moderno opremljene sa svime sto nam treba, apsolutno svaki dio kompleksa je cist i uredan, osoblje profesionalno i ljubazno.
Da smo prije znali za ovo mjesto mozda bismo cijeli godisnji proveli ovdje u prirodi na svjezem zraku radije nego u guzvi na moru obzirom da ovdje ima stvarno bogatog sadrzaja za provesti vrijeme.
Sigurno se vracamo!

Hvala korisniku josipf
campingplitvice, Director of Sales objekta Mobile Homes Camping Plitvice, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 30. decembar 2019.

Hvala vam! Drago nam je da ste proveli ugodan boravak u našem kampu.
Veselimo se vašem ponovnom dolasku.
Želimo vam ugodne blagdane! :)

Komentar je napisan: 15. avgust 2019.

Fantastično mjesto ! Mir, tišina, priroda... za idealan odmor od gradske gužve i stresa... čudo prirode uz prekrasan zrak, za naspavati se kako treba. Odmoriti i dušu i tijelo ! Jako ljubazno osoblje i svi predstavnici najljepšeg kampa u Hrvatskoj.

Datum boravka: jul 2019.
1  Hvala korisniku VatreniDado

Hvala vam puno! Cijenimo vaše pohvale. Drago nam je da ste proveli ugodan boravak u našem kampu.
Želimo vam ugodne blagdane! :)

Komentar je napisan: 17. avgust 2019.

Komentar je napisan: 17. avgust 2019. sa mobilne aplikacije

Datum boravka: avgust 2019.

Komentar je napisan: 17. avgust 2019.

Tip putovanja: Putovao/la je samostalno