“Izlet i prijateljski ručak”

Nacionalni Restoran Lička Kuća
Rangiran na 1. mestu od 6 Restorani u Plitvicka Jezera
Kuhinje: hrvatska
Opcije za ručavanje: večera
Opcije za ručavanje: večera
Komentar je napisan: pre 2 nedelje sa mobilne aplikacije

Posjetili smo Plitvice idogovorili ručak kod vas, i nimalo nismo pogriješili, odlična ponuda domaćih jela , pristupačne cijene, ljubazni djelatnici i ugođaj lički. Bravo

Hvala korisniku BranciZD

Komentar je napisan: 10. oktobar 2020.

Jeli smo teletinu ispod peke s krumpirom gdje je krumpir serviran hladan i stari (okus i izgled su bili stari). Teletina masna i hladna, mesa gotovo i nije bilo.

Čekanje sat vremena.

Većinu smo pojeli jer smo bili gladni, ali ovaj restoran nikako ne preporučujem.

Hvala korisniku tihomirk2020
Komentar je napisan: 28. avgust 2020.

Od djetinjstva, pa sve do današnjih dana, posjećivala sam restoran Lička kuća koji je oduvijek bio pojam odlične domaće hrane u autentičnom ambijentu, s vrhunskom uslugom. Nova su vremena i trendovi utjecali na promjene u pristupu kulinarstvu, pripremljen je novi jelovnik, a sve što smo jeli i isprobali je bilo odlično- okusom i vizualnom prezentacijom. Uz ljubazne konobare, ugodno okruženje i dobro društvo, bio je ovo pravi gastrodoživljaj za nas koji volimo dobro pojesti. Porcije su dobro odmjerene, da se nađe mjesta i za slasticu na kraju. Za svaku preporuku :)

Hvala korisniku Lidija B
Komentar je napisan: 13. jun 2020.

Naručili smo Ličku janjetinu s ličkim krompirom i povrćem, ličku juhu i sve je bilo prefino i ukusno.
Nemate svaki dan priliku probati tradicionalna jela, a ovaj restoran Vam upravo pruža tradiciju i tradicionalna jela sa lokacije na kojoj se nalazite. Ambijent, hrana i ljubazno osoblje jelo čini još ukusnijim!

Datum posete: jun 2020.
Hvala korisniku ethnop2018
Komentar je napisan: 7. oktobar 2019. sa mobilne aplikacije

Biti gladan je duplo bolje nego potrosti vrjeme tu bio bi najbolji opis
Evo da opisem, goveđa juha nezačinjena, neukusna, tiha jeza. Ražnjići ok, ništa specijalno ali definitivno 120 kuna za toliko malu kolicinu ni u Londonu ne bi platio. Prilog pečeni krumpir OD JUČER podgrijan... zaista jako jako jako loše. Drugo jelo svinjaki kotlet krvav?!? WTF??? Ako vam nije život ugrožen bježite odavde jer ovo nije u kategoriji lošije studenske menze. Savjet, produzi dalje!

1  Hvala korisniku Matko C
restoranl2020, General Manager objekta Nacionalni Restoran Lička Kuća, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 14. maj 2020.

Poštovani ,želimo Vam se ispričati za neispunjena Vaša očekivanja.
Srdačan pozdrav

Putnici koji su gledali informacije o mestu Nacionalni Restoran Lička Kuća gledali su i

Nacionalni park Plitvička jezera, Centralna Hrvatska
Rakovica, Nacionalni park Plitvička jezera

Rakovica, Nacionalni park Plitvička jezera
Rastovaca, Lika-Senj County

Nacionalni Restoran Lička Kuća – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!